şükela:  tümü | bugün
  • kacır, tecavüz et, sonra da yak. yakmak nedır lan? akrep ve yılan dahıl bütün canlıları yakmak en büyük günahtır. serefsız, karaktersızler. sonra bunlara geberene kadar senın, benım vergımle cezaevinde bak. ama hep söyledim, yine söylüyorum; bu tip suçları işleyenleri ( kastım böyle aşağılık ve iğrenç suçlar işleyenler ) ülkenin en izole yerinde kuracağın ağır sanayi tesisinde kuru ekmek ve su karşılığı geberene kadar çalıştıracaksın. ayaklarında zincirle. hani şu redkit çizgi filminde dalton kardeşler çalışıyor ya ayaklarında zincirle, aynen o şekil. hapishanede milletin vergisiyle ye, iç, yat...

http://m.hurriyet.com.tr/haber?id=28192419

edıt: tecavüz es gecmedım tabı kı. sadece kızın dırı dırı yakılmış olması düşüncesi bıle mahvetti benı.
  • sözün bittiği yer!
    lanet olsun!!!
  • küçük gizem'in yakıldığı şehirde yine böyle vahşi bir vaka. neden diye düşünüyor insan. hiç mi ders almaz insan.
  • lan amına koyayım gerçek değil bu dünya gerçek falan değil amına koyayım!
  • asla ve asla üstünün örtülmemesi, unutulmaması gereken insanlık dışı olay. öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bu iğrençliğe verilecek cezanın bir şekilde hafifleştirileceğini hepimiz biliyoruz ve çaresiziz. allah ailesine sabır versin.
  • elim ağzımda gözlerim fal taşı okuduğum haber. hala kendime gelemedim. gerçekten ne gibi dürtüler bir insana bunu yaptırabiliyor anlamıyorum. kesinlikle bizim akıl dediğimiz olguyla izah edilecek bir yanı yok. bunu yapan insan da düzgün düşünebilme yetisine sahip değildir. toplum olarak hastayız artık, gerçekten birlikte otobüse bindiğim ya da sokakta yanından geçtiğim insanlardan çok ama çok korkuyorum.

umarım kızın yakınları hayatlarının bir noktasında bir şekilde bir ferahlık bulur. başları sağ olsun.
  • (bkz: kocasının kuzeniyle yatıp ikiz doğuran trabzonlu) haberinin altinda kadin haklarina sallayanlarin dikkatlice yorumlamasini istedigim bir haberdir
  • böyle bir olay gelişmiş toplumlarda olmuş olsaydı mesela avustralya'da, tüm halk sokağa çıkıp şiddet dışı gösterilerde bulunuyor olurdu. benzer bir örneği 2012 yılında irlanda asıllı bir kadın için 30 bin kişi ayağa kalkmış ve yürüyüz gerçekleştirilmiştir. biz bunu protesto etmek istesek yiyeceğimiz gaz olurdu.

beni en çok acıtan; genç kızın psikoloji öğrencisi olması! bu vahşeti yaşaması, o insanların gözlerindeki kin ve nefreti görmüş olması çok acıttı çok! böyle bir şeye; nasıl karar verirsin, nasıl yapabilirsin, nasıl ciğerin yanmaz, neden abi neden ya! bu aile bu adamları mahkemede görecek, yüzsüzce verdikleri ifadeleri dinleyecek ve her gün tekrar tekrar ölecekler... maalesef ateş yine düştüğü yeri yakacak, biz yeni haberler için ekşi de laf salatası yapmaya devam edeceğiz.
  • bunu yapanlara, öldürülmelerinin bile onlara mükafat olacağı bir acı çektirmek lazım.
  • erkek şiddetinin eylemidir ve maalesef son olmayacaktır...

gencecik, mis gibi, hayat dolu, tatlı mı tatlı bir kız çocuğu...

tecavüz edildikten sonra, öldürülmüş ve bedeni yakılmak istenmiş... lanetlerken içinizdeki o pis, ayrıştırıcı, ırkçı, çirkin, vicdansız insanın su yüzüne çıkması ise bu olay kadar vahim, korkunç... bir farkınız yok, can yakandan, acıtandan, öldürenden, çirkinleşenden... yazık...