şükela:  tümü | bugün
 • insan türüne ait olduğum için beni utandıran olay. doğada hiç bir canlı arasında yoktur böyle vahşetler. hiç bir canlı insan kadar zalim değildir.
 • utanç içindeyim kendi cinsim adına
 • sanırım kadın olarak toplu taşıma araçlarına da binemeyeceğiz artık , bazen dolmuşta giderken herkes iniyor , şoför le baş başa kalınıyor, insan tedirgin olmuyor değil, kimseye güvenemiyorsun ki, belki karşınızda bir ruh hastası var belki sapık zihniyetli bir yaratık. iyice bu sapkınlıklar artmaya başladı ,çocuk, kadın ,yaşlı, genç ayrımı yapmaz oldu bu kansızlar.

  bazen sırf bu nedenlerle dünyaya bir çocuk getirmeye korkuyor insan , nasıl koruyacağım diye, allah' a sığınıp çıkıyoruz evden . kendi güvenliğimizi sağlayamazken , insan çorunu çocuğunu nasıl koruyabilir?

  allah rahmet eylesin, söz bulamadım daha fazla.
 • türk kadınlarının neden sokaktaki herkese potansiyel tacizci ve tecavüzcü olarak bakması, hep önlem alarak dolaşması gerektiğini bir kez daha, çok net bir biçimde kanıtlayan olay. münferit değil, bazılarının iddiası gibi "dönyonun hör yöröndö oloyor" da değil, bu olay en çok senin ülkende oluyor hemcinsim, çok sık aralıklarla oluyor hem de, merak ediyorsundur diye söylüyorum yapanlar cezasını filan da bulmuyor. bulamaz, çünkü burası tüm ortadoğu gibi (ne oldu? sen nişantaşı'nın, kadıköy'ün, izmir'in varlığına güvenerek burayı bir avrupa ülkesi mi sanıyordun yoksa? burası tam teşekküllü, rezil ve kepaze bir ortadoğu ülkesidir) erkekler için bir suç cenneti, kadınlar içinse ölmeden cehennem.

  özgecan'ın katillerine ne yapılmasını istediğimi yazının sonuna saklıyorum, "ay ben çok hümanistim yaaa, cezalar suçluyu topluma kazandırmak için var olmalı tamam mı? üfff çok vahşisiniz :((" diyen varsa şimdiden siktirsin gitsin, kimse klavyesinin üstüne kussun, katile empatik hassas duyguları incinsin istemem.

  burası bir tecavüz, taciz ve cinayet ülkesidir.

  okumaya gittiğin ilde, bir toplu taşıma aracının evrim süreci cro-magnon'dan öteye gidememiş şoförü tarafından 3 dakikalık tatmin aracı olarak kullanılıp, sonra dövülerek, yakılarak, parçalanarak adeta bir çöp gibi yok edilebilirsin.

  "açık giyinmeseler tecavüze uğramazlardı" diyen, 10 kuşaktır akraba evliliği yapıp hamurla beslendiği için beyni tecavüz suçunu "açık, cehennemlik, orospu" kadına yükleyebilecek kadar küçük olan yaratığın tahayyülünün aksine, giyiminden kuşamından bağımsız olarak plan yapıp evine internet bağlamaya diye giren bir cani tarafından tecavüz edildikten sonra öldürülebilirsin, tıpkı fatma nur çelik gibi.

  ablana yasal yollardan tecavüz etmesi önlendiği için çıldıran bir döl israfının küçücük hedefi olarak canlı canlı yakılabilir, yakılmadan önce cinsel tacize uğrayabilirsin, gizem akdeniz gibi. 6 yaşında olman hiçbir şeyi değiştirmez eğer bir vajinan varsa.

  üzerinde bir gelinlikle barış elçisi olarak o ahlaksız, o kafir batıda nereleri aşıp geldiğin cennet vatan, ölürüm türkiyem'de, hümanistlerin eminim bir mağduriyetini bulup çıkaracakları bir kamyon şoförü tarafından tecavüz edilip öldürülebilirsin, hatta birkaç gün sonra adam senden gasp ettiği kamerayla akrabasının düğününe gidip çoluk çocuğuyla mutlu aile babası pozları verebilir. çünkü sen sadece bir şişme bebeksin, değerin o kadar, mezarından duyarsın zaten "yani kadın başına gelinlikle ne işi varmış, başına gelecek belliymiş, kendi kaşınmış" anırmalarını.

  henüz 11 yaşında, ormanlık bir alanda tecavüze uğrayıp başına sert bir cisimle vurulmuş olarak bulunabilirsin, fakat evinde yapılan incelemede salon duvarına kılıf içinde kuran-ı kerim asmış olduğu için suçlu olması çok şaşırtıcı bulunan katilin senin hakkında "bana gülümseyince o da istiyor zannettim" diyebilir, çünkü burası 11 yaşındaki çocuğun gülümsemesinden tahrik olan, zaten hayatı boyunca da iğrenç bir "göğüsleri yeni çıkmış kız" vaadiyle uyutulan orospu çocuklarının harman olduğu yerdir.

  yazın çocuklara gönüllü öğretmenlik yapmak için tüm iyi niyetinle gittiğin, normalde eşek bağlasan durmayacak bir mezbelelikte bizzat o çocukların babaları, abileri tarafından taciz edilebilir, tecavüzden zor kurtulup kaçmak için gece gece yollara düşmek zorunda kalabilirsin, çünkü bu sürüngenler iyilikten, insanlıktan, toplumsal duyarlılıktan anlamazlar, çünkü onlar dünyadaki en aşağılık yaratıktan daha aşağılıktırlar.

  75 yaşında, öz torunun tarafından tecavüz edilip öldürüldükten sonra ormana atılabilirsin, o torunu doğurmayıp sıçıp bugünlere getiren leş kızın da "oğlum kader kurbanı ühühüh" diye zırlayabilir çünkü biricik oğluşu onun rahat yaşam garantisidir. siz şimdi duyun özgecan'ın katillerini hasbelkader yumurtlamış olan o sözde anaların feryatlarını, oğulları dışarı salınsın diye nasıl götlerini yırtacaklarını.

  yani sen 3 tarafı denizlerle çevrili, tüm dünyanın üzerinde oyunlar oynadığı, kimsenin çekemediği bu tükürdüğümün ülkesinde, hele de evrilip daha da bok çukuru bir hale gelmiş yeni türkiye'de kadınsan, şaşırtıcı olan tecavüze uğraman, yakılman, parçalanman değildir, asıl her gün ruh ve beden bütünlüğün bozulmadan nasıl okula, işe, gezmeye gidip gelebildiğindir, cinsel ilişkiyi reddettiğin için kocan tarafından tecavüze uğramamandır.* *

  sabah bir reality show'da yine "efendim ceza suçludan intikam almak için değil suçluyu topluma kazandırmak için olmalıdır blablabla" diye ötüyordu birileri. topluma kazandırmak? ulan hümanizmine sıçtığım, bir kıza toplu halde tecavüz edip sonra "başımıza bela olmasın da hayatımıza güle oynaya devam edebilelim" diye yakmaya kalkan, yetmedi suya atan canavarların nasıl bir geri kazanımı olabilir? beynini komple mi alacaksın, çip mi yerleştireceksin, elektroşokla o güne kadar biriktirdiği boka benzer varoluşu, kurtlanmış zihniyetini silip yerine yenisini mi koyacaksın? adam yattığı yerden hapishanelerden gelen mektupların bir varoş tarafından ağlak ağlak okunduğu programlara bakacak, o programda "yaşatır mıyım?" gibi isimleri olan leş, yoz şarkılar çalınacak, adam daha da bir motive, yaptığından daha da bir memnun olacak.

  cezanın amacı suçluyu topluma kazandırmakmışmış, çıldırtmayın lan beni, gören de 16 yaşında hırsızlık yapan ergen çocuktan bahsediyorlar sanacak. sen kokmuş balığı, küflenmiş yemeği eski haline çevir, işte o zaman gel benim suratıma tükür "aha işte bak geri kazandım" diye, çünkü o ihtimal aynen bu kadar. haa ama topluma kazandırma ayağına yıllarca beleşten yedirip içirip yatırdığın tecavüzcü katil dışarı çıktığının daha ilk haftasında benzer bir suça yeltenirse ben de gelip senin suratına tükürürüm, ve bu ihtimal o kadar yüksek ki tükürüğümle boğarım seni.

  özgecan ne yapsak geri gelmez, ne yapsam onun yaşadığı o acı dolu saatleri, fiziksel ve ruhsal işkenceyi, korkusunu geri alamam, kim bilir ne kadar çırpındı, ne kadar yalvardı, canı nasıl acıdı, ölürken aklından neler geçti, ne çok ağladı. düşünün bir, hala topluma kazandıralım diye ötecek olan varsa çocuğunun başına gelmesini filan değil, bizzat kendi başına geldiğini tahayyül etsin bu caniliğin. kadın - erkek fark etmez, o minibüsün içinde saatlerce çırpındığınızı, korktuğunuzu, kıvrandığınızı, yalvardığınızı, çığlıklar attığınızı, anne babanızın nasıl kahrolacağını düşündüğünüzü düşünün, buraya yazmak istemediklerimi düşünün.

  düşünün ve bilin ki bunun cezası kısasa kısastan da öte olmalı, kimse basit bir idamla gitmemeli, ölmek için yalvaracak raddeye getirilene kadar işkence görmeli, kendi genetiğine sahip çoluk çocuğunun o suç yüzünden nasıl kıvrandığını görmeli, beyni burnundan akıtıla akıtıla, yalvartıla yalvartıla, yavaş ve acılı bir ölümle bu dünyadan temizlenmelidir. temizlenmeli ki dışarı çıktığında bir özgecan'ın daha canını yakamasın, onun annesinin babasının canına ateş düşüremesin.

  gizem'i hiç unutmayacağım demiştim (bkz: #42365698) , özgecan'ı da asla unutamayacağım. hiç tanımadığım kızları aklıma kazıyan bu bozuk toprağa da onun leş insanına da lanet olsun.

  hani "ölürüm türkiyem" filan diyorsunuz ya, allahaşkına ülkenizi de alıp ölün. geberin. yok olun.

  edit: katillerin bazıları kaçıyormuş, nasıl oluyor da mersin'de o sürüngenleri yakalamak için sürek avı başlatılmıyor, nasıl herkes sokağa dökülmüyor?!

  katilleri şu aşağılık orospu çocuklarıymış:
  https://www.facebook.com/suphi.altindoken
  https://www.facebook.com/33el345
  herkes sıfatlarını iyice ezberlesin, yaysın.

  özgecan'la yakın yaşta kuzenlerim var, biri kıllarına zarar verse o birinin ebesinden küçüğüne kadar soyunu sopunu dünyadan kazırdım, bu kadar net konuşuyorum. artık özgecan'ın ailesine çok iş düşüyor.

  edit: madem "tahrik oldum" ayağına her boku yiyip sonra iyi hal indirimi filan alabiliyoruz, allah ya da neye inanıyor/inanmıyorsanız onun aşkına bana şunları yazanları bulun, o kadar tahrik oldum ki bağırsaklarını deşip ağızlarına sokuşturmadan rahat edemeyeceğim:

  https://twitter.com/…isii/status/566264442451947520

  ne yazsam hırsımı alamıyorum çünkü bu suça layık ceza bulamıyorum, ve bunu yapanları yetiştiren annelerden de en az bu katiller kadar tiksiniyorum, o yüzden başka bir entriden alıntı yapacağım:
  (bkz: #49152717)

  keşke!
 • 1 saattir yazıp yazıp siliyorum, nasıl başlayacağımı da bilemedim.

  tok denilen otobüs/minibüslerden bahsediliyor, twitter'da şöyle bir hashtag de mevcut: #tokabinmeyin

  ne acıdır ki ıssız sokaktı, tenha mekandı insanı ürpertirken, uçkuruna sahip olamayan psikopat pezevenkler minibüste otobüste yalnız bir kadınsan sana tecavüz eder, seni öldürür bir de bedenini yakıp olaydan kurtulma seviyesine gelebilirler. ki gelmişler.

  üstüne bir de "mini etek giyersen böyle olur, tahrik oluyoruz fiziksel temas olunca da sapık diyorsunuz" gibi durumu meşrulaştırmak bir yana haklı gösteren insanların varlığını bilmek gerçekten intihar sebebi. [caps]

  sapkınlığınıza, esen rüzgardan dahi tahrik olmanıza, tahrik olup saldırmayı meşrulaştırmanıza, sikinize taşşanıza, birisine tecavüz etmeye duyduğunuz hazza, patır patır insan öldürmenize, yakmanıza, kırmanıza, dökmenize herkese ve her şeye lanet olsun. cezada falan gözüm yok, tez vakitte geberin yeter.

  tanım: mersin'de kaçırılan kızın yakılarak öldürülmesidir. özgecan aslan'ın yakınlarına sabır diliyorum yazmak istiyorum ama dalga geçer gibi oluyor sanki. böyle bir olaydan sonra ne sabrı allah aşkına?
 • sucun geliyorum dedigi olaydir. bela okumaktan baska sey gelmiyor elden.pislikler

  su aciklamaya yorumlara bakin allah askina. bunlari tez vakitte tespit edip gebertecek/hadim edecek bi sistem olsa keske.
 • gencecik bir kızın yakılarak vahşice öldürülmesi nasıl bir caniliktir. allah akıl fikir ihsan eylesin böyle insanlara(insan derken içim kan ağlıyor ama ne yapalım teoride insanlar)
 • çağ üniversitesi adana - mersin karayolunda bulunan bir okuldur. okula da okulun belirli saatlerde olan servisi hariç bahsi geçen tok otobüsleriyle ulaşım imkanı bulunmaktadır. bunlar nasıl canlı, nasıl yaratıklardır ki zavallıya böyle şeyler yapabilmişlerdir gerçekten insanın aklı almıyor. insanlar artık üniversiteye giden çocuklarının bile peşini sıkı sıkıya takip etmek zorunda kalacak. olayı duyduğumdan beri midem bulanıyor. bence ceza olarak bu şahısları kızcağızın ailesine teslim etmeliler. hoş giden gelmez ama...

  tanım olarak; iğrençlik ötesi, hayata lanet ettiren, insanı beyninden vuran üzücü olay. ailesinin, çevresinin, hepimizin başı sağolsun...
 • allah gunah yazmasin ama belli olmaz, insallah cezaevinde bunlara gereken olumlu(noktali kelime bu) cezayi verirler. filmlerden izliyoruz ya, cezaevlerinin de bir raconu vardir. boyle orospu cocuklarini yasatmazlar
 • insanlar ne kadar canileştiler. insanların başına ne geleceği belli bile değil. ne can güvenliğimiz kaldı. artık eskisi gibi değil insanlar çok değiştiler... gencecik kızın yaşadığına bak... mekanı cennet olur inşallah. bu tip canilerinde allah bin belasını versin...