şükela:  tümü | bugün soru sor
  • doğan yayın grubu'nun basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurduğu olay.
    irfan değirmeci'nin işine son verildi

referandumla ilgili fikirlerini paylaştığı için işten çıkarılmasına sebep olan twitleri;
    1

2

3

not: twit'ler flood şeklinde toplam 20 adet.
  • türkiye'de gazeteci olmak

onu yazma bunu yazma ne yazcaz lan it.
    turkiye sokaklarında amaçsızca dolaşmak.
  • yazıklar olsun. allah belasını versin böyle özgür basının.

yazdıklarının hepsine imza atarım beni de bu ülkeden kovun aq.

ulan devletin valisi evet için mesai harcıyor.
    yandaş kanallarında hayır diyene terörist gözüyle bakılıyor.
    birisi evet diyeceğini açıkladığında eleştirilince düşünce özgürlüğü deniyor.

bune lan?

edit:

16 nisan 2017 türkiye geneli referandum anketi : (bkz: #66166793)
    http://www.strawpoll.me/12294817 - facebook'tan paylaşınız kaç kişiyiz bilelim.
  • fox tv'ye olan saygımı arttıran tam da doğan medya'ya yakışan karar. peki o tarafsız yayın kuruluşuna soruyorum, abdulkadir selvi tarafsız mı? ahaha. fox'a olan saygım ise fatih portakal ve ismail küçükkaya'ya benzer bir baskı uygulamadığı içindir.
  • doğru bir harekettir.. kendini "tarafsız" olarak adlandıran bir medya organında çalışan birisi kendi kişisel düşüncelerini köşe yazılarında, gazetenin kontrolünde paylaşabilir fakat sosyal medyada öyle kafasına göre paylaşamaz, gazete veya kanal bunun hesabını sorar..

işin asıl merak edilen durumu "evet" yanlısı yayınlar yapsaydı işine son verilir miydi:) bence de "hayır"...
  • aydın doğan ve doğan medya grubu'nun, yandaş medya ya da diğer adıyla havuz medyası ile bir farkı kalmadığı anlamına gelir. zaten tolga tanış ile yollarını ayırdıktan bu yana kendilerini takip etmiyordum, şimdi bunun için nedenim daha oldu. o grupta yazan murat yetkin gibi az sayıdaki gerçek gazeteci için üzülüyorum o kadar; yoksa bu saatten sonra başlarına gelenlere zerre üzülmem.
  • çok da şaşırılmaması gerekir.
    asıl soru şu: şayet "evet" deseydi atılır mıydı?
    ayyarlamam bu kadar.
  • irfan değirmenci türkiye'nin en namuslu gazetecilerinden biridir.
    doğan grubu paçavradır.

sonuç: irfan youtube kanalı kurar gene kazanır. doğan grubu göt yalarken taşan kendi salyasında boğulabilir.

yürü irfan.
  • doğan yayın bilmemne olarak tarafsızlık en büyük ilkeleriymiş pehhhhh evet deseydi sanki adamı kovacaktınız. tüküreyim sizin tarafsızlığınıza
  • doğal grubu'na ahmet hakan gibileri yakıştığından şaşırmadığın durumdur. irfan değirmenci birkaç beden büyüktü zaten.