şükela:  tümü | bugün soru sor
345 entry daha
 • belki ben cok naif düşünüyorum ancak bunun kasıtlı yapılmış olabileceği daha ağır basıyor. akademisyenlerin atılması icin, polislerin onlara orantısız güç kullanması icin de aynısını düşünüyorum. evet irfan degirmenci tanınan bir gazeteci ancak bu olay taninirligini iki katına çıkardı bence. ayrıca da bircok kisinin gözünde ''hayir'' dediği için madur olan insan konumuna geldi. bu da bence hayir oylarına olumlu bir etki yapabilir. aynısını akademisyenlerin kovulmasi için de düşünüyorum. bunlar kasıtlı yapılıyor olmasın? yoksa ben mi cok komplocuyum?
 • cumhurbaskani partili olsun diye bu kadar ugrasilan ulkede tarafsiz degil diye isinden olmus sunucu.
  bunlar hep hatirlanacak, ileride hep yazilacak bunlar...

  (bkz: siyasal islam)
  (bkz: ahlak)
 • şerefsiz, ikiyüzlü, yandaş, aşağılık doğan medyanın icraatı.

  gavat herifler yanında durdukları destekledikleri zihniyet bunlara ''yavudi'' diyor her fırsatta binalarını taşlıyor. seni izleyen okuyan biziz lan köpek!!!

  ulan bu saatten sonra hürriyetemlak'a bile girmiyorum bakkal bakkal dolaşıp ev ararım daha iyi. şerefsiz haysiyetsizler!!!

  aga öfkem dinmiyor!!!

  alın dinleyin alın https://twitter.com/…mglr/status/830519824057004034
 • referandum sürecinin çok zorlu ve bir o kadar taraflı geçeceğini göstermesi açısından önemli bir eşiktir. kişisel olarak çok uzun zamandır doğan medya grubunun paçavralarından uzağım. sizlere de tavsiye ederim. türkiye'yi yabancı kaynaklardan takip edin, emin olun çok daha sağlıklı ve obejektif haberlere erişeceksiniz.
 • emin olun bunlar daha iyi günlerimiz. başkanlık sistemi henüz gelmeden öfkesini muhalif sesleri işinden aşından ederek kusan birisi acaba tüm yönetim eline geçince neler yapmaz? benim daha ilerisini düşünmeye artık beynim müsaade etmiyor.
  ama şu bir gerçek ki irfan değirmenci'yi ekmeğinden ederek ona zarar veremezsiniz. çünkü arkasında ona destek olacak birçok koca yürekli insan var. bugün de tarihin karanlık ve puslu sayfalarına yazıldı.
  tarih seni ve senin gibi şakşakcıları asla unutmayacak doğan medya grubu.
 • (bkz: eppur si muove)

  efsaneye göre galileo idam kararıyla yargılanırken kendi teorisini reddetmiş, fakat kısık sesle eppur si muove yani "yine de dönüyor" demiş.

  istediğiniz kadar yüzsüzleşin, pişkinleşin sizler sattınız bu ülkeyi. sadece bir üç harfli değil, hepiniz yaptınız! tek başına olsa gücü hiçbir şeye yetmeyecekti sizler onu yücelttiniz. sizler çaldınız çırptınız ona ortaksınız. eliniz onun kadar kirli. sizler kendi insanınızın üzerine bombalar yağdırıp, silahlar doğrulttunuz. sizler yobaz cemaatler besleyip kadrolaştırdınız.

  sizler piyasalar alt üst olduğu halde "geleceğimiz için" yalanını ağzınıza doladınız.

  sizler "kral çıplak" demek yerine vicdanınızı, ruhunuzu, onurunuzu sattınız.

  sizler korkularınıza hapsoldunuz. kişiliğinizi, karakterinizi yitirdiniz.

  bugün hdp'liler içerde, akşener baskı görüyor. onca cemaat yakınlığına rağmen bir akp'li içeri alınmadı. görevden alınmadı.

  onca facia yaşandı biri bile istafa etme onurunu göstermedi.

  sıra chp'ye geliyor. sonra da mhp'ye gelecek.

  ülkeyi kara bataklığa sürüklediniz. seneler önce söylendi "tehlikenin farkında mısınız" değilsiniz.

  tv izlemiyorum, senelerdir gazetelerini okumuyorum. irfan değirmenci'yi de bir kez bile izlemedim. ama yapabileceğim tek şey yüzlerce lira harcadığım d&r'dan alışverişi kesmek. onu da kestim şu an itibariyle.

  ama istediğiniz kadar susturun;

  "yine de dönüyor"
  ve siz de en az ama en az kral kadar çıplaksınız gözümüzde.
 • ben bu adamı seviyorum kardeşim. işini güzel yapan her adamı severim. sırf siyasi görüşünü açıkladı diye işten insan mı kovulur ? madem öyle ntv'den rıdvan'ı da kovun kardeşim. yazık günah, vallahi işin hiç tadı kalmadı.
 • burada hep aydın doğana giydirilmiş. ben doğan grubunda iki kere çalıştım birinde kendim ayrıldım. diğerinde tayyibin vergi cezaları nedeni ile yabancı ortaklı girişim kapatıldı ben de çıkarıldım. aydın doğan bir iş adamı, vaktinde seçim öncesinde kendisinden demokratik hakkınızı akıllıca kullanın diye mail ve yazılı posta da aldım. adamın derdi gemisini yürütmek. o gün bizi çıkarması gerekiyordu ve çıkardı. ben türkiye piyasasında yıllardır çalışırım. tüm haklarımı fazlası ile bir tek aydın doğan verdi.
  herifin yüzlerce çalışanı var, ekşici ergenler gibi atara atar gidere gider yaparsa onbinler aç kalır. yerine gelecek adam da öyle süper hiper çalışan haklarını koruyan bir adam olmaz. vaktinde beni işten çıkardığı zaman da anlıyordum hala anlıyorum. ülke bu arkadaşlar. asıl sıkıntı muhalefet yaptı diye personelini çıkartan aydın doğan değildir. yerinde kim olsa aynını yapar. heaa basınla çalışan adam başka dalda iş yapamaz kuralını getirirsiniz eyvallah. ama onun dışında bu adam elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

  bizim asıl sıkıntımız muhalif görüş sergiledi diye, bir anchormanı kovmaya çalışan iktidardır. buna he ya teroris bunlar diyen halktır. gerisi de hikayedir. ben 2009 da bununla karşılaştım irfan değirmenci 2017de. doğu cephesinde değişen birşey yok.

  edit: bu arada çok uzun süredir türk televizyon kanallarını takip etmiyorum. bekir coşkunu kovduklarından beri hürriyete dair hiç birşeye bulaşmıyorum basılı ya da yazılı. evimde herhangi bir uydu aboneliği yok. atlas dergisini takibi oradan ayrıldıktan sonra bıraktım. d&r dan da sadece benim için avantajlı şeyleri aldım, yine piyasadan ucuza olsun yine alırım.
 • anayasa referandumunda hayır oyu kullanacağını açıkladığı için irfan değirmenci'nin doğan holding'in bünyesinde bulunan kanal d'den kovulması olayıdır.

  lazım olursa, öğrenmek isteyen olursa diye, buraya doğan holding'in faaliyet gösterdiği alanlardaki, sahip olduğu veya ortaklığının bulunduğu bütün kuruluşları listeliyorum.

  sadece bilginiz olsun diye.

  medya alanında;

  gazeteler; (bkz: hürriyet) (bkz: posta) (bkz: fanatik) (bkz: hürriyet daily news) (bkz: tme)

  tv/radyo kanalları; (bkz: kanal d) (bkz: cnn türk) (bkz: tv 2) (bkz: dream tv) (bkz: radyo d) (bkz: slow türk) (bkz: cnn türk radyo) (bkz: radyonom)

  yapımcılık ve platform; (bkz: d productions) (bkz: dmc) (bkz: d smart) (bkz: blutv)*

  ajans; (bkz: dha)

  dergi, kitap, dağıtım; (bkz: doğan burda dergi), (bkz: doğan egmont), (bkz: yaysat)
  yayınlara burdan ulaşılabilir veya buradan

  internet üzerinden;*

  hepsiburada.com
  hurriyetemlak.com
  hurriyetoto.com
  yenibiris.com
  ekolay.net
  hurriyetaile.com
  mahmure.com
  yakala.co
  bigpara.com
  nesine.com*
  idefix.com*

  bunlar dışında çeşitli alanlarda;

  aytemiz
  d&r
  çelik halat ve tel sanayii a.ş.
  ditaş*
  öncü girişim sermayesi
  milpa
  suzuki
  dd konut finansmanı
  doğan organik
  milta turizm işletmeleri * * * *

  bunun dışında, bilmediğim, gözümden kaçan veya yazmadığım bir kuruluş ve iştirak varsa rahatsız etmekten çekinmeyin. maksat toplumu bilgilendirmek.
 • (bkz: anayasanın 26. maddesi)

  diyecek başka bir şeyim yok.
229 entry daha