• haftanın maçıydı belki de. alanya herşeyi yaptı ama kaleci serkan'ı geçemedi.

serkan kırıntılı muhtemelen sezonun en çok kurtarış yapan kalecisi oldu.
  • alanyaspor'un 32 şut çektiği, 13 isabet bulduğu maç olmuştur.
    muhteşem bir heyecan yarattığı için iki takıma da teşekkür etmek gerekir. konya tamamıyla defans yaptı, maç başından sonuna kadar. çizme ekibi performansı sergiledi. serkan kırıntılı da iyi bir maç çıkardı.

alanya taraftarını da tebrik ederim, sahaya su falan attılar ama en azından stada gelmişler.
    alanya 15-16 tane de korner kullandı. bir önceki akhisar bursa maçının yarattığı hayata küsme etkisini ortadan kaldıran bir maç oldu.
  • (bkz: serkan kırıntılı) nın 3 puanın 2.8 ini kendi başına aldığı maçtır. konyaspor gibi bir takımın herşeye rağmen bu sene ligde tutunmasını destekliyorum. hikmet karaman düşürdüğü takımlar listesine alanyaspor u eklemesi hiç de enterese etmez beni
  • konya top oynamıyor, maçın skorunun 1-2 olması çok ilginç.

ceza sahasına yalnızca 2 ortası olan konyaspor'un kullandığı tek 1 korner yok.
  • alanyanin tek kale oynayıp geride olduğu maç
  • alanyaspor'un 2 net penaltısının verilmediği maçtır.konyaspor çanakkale geçilmezi oynadı adeta 10 kişiyle.
  • saat 16:00'da başlayacak olan stsl 21. hafta mücadelesi. 17 puanı olan iç anadolu temsilcisi, bu maçtan da galip gelemez ise bu maç mehmet özdilek'in konyaspor'un başındaki son maçı olabilir. zor günler geçiren konyaspor kazanıp çıkışa geçmek isterken aytemiz alanyaspor ise taraftarının önünde kazanmaya kararlı. zorlu çekişmeli bir maç bizleri bekliyor.
  • ömer ali'nin golüyle konya'nın deplasmanda 1-2 öne geçtiği maç. alanya bu sene kümede kalırsa dua etsin.

ekleme: alanya bir de penaltı kaçırdı. ilk yarı 1-2 bitti.
  • harika maç olmaktadır.
  • 4-6 gol oynadım ilk yarının sonunda alanya penaltı kazandı aha dedim maç +7'ye gidiyor kaçır bari dedim emre kaçırdı ve maç 1-2 bitti.şansımı zikeyim. yalnız alanya efsane oynadı maç sonucu şaka gibi
hesabın var mı? giriş yap