şükela:  tümü | bugün
  • bu gece saat 23:30’da oynanacak mucadele.

cleveland cavaliers acisindan hem moral olarak kendilerine gelebilmek hem de ciddi bir rakip karsisinda yeni oyunculariyla kendilerini test etmek acisindan onemli bir sinav olacak.

cavs kocu tyronn lue dun cedi osman’in bu macta da ilk 5 baslayacagini belirtti. yeni oyunculardan yalnizca george hill ilk 5 baslayacakmis.

lue’nun aciklamasina gore cavs ilk 5’i soyle:

george hill - j.r. smith - cedi osman - lebron james - tristan thompson
  • amerika'da acik kanalda yayinlanacak mac. boyle sans kirk yilda bir gelir ve cedi bu sansi iyi degerlendirecektir.
  • kyrie irving'in cleveland'ın içinden geçeceği maçtır. her ne kadar boston'ın yenmesini istesem de bi celtics hayranı olarak bi yandan da cedi osman'ın geçenki harika maçından daha iyi bi performans istiyorum. bu arada cedi osman - jayson tatum/jaylen brown eşleşmeleri nasıl olacak aşırı merak ediyorum. çünkü bu insan azmanlarının inanılmaz bir atletizmi var umarım cedi bunları savunabilir.
  • cedi'nin performansını merak ettiğim için izleyeceğim maç.

lütfen şikayet edelim. ülker link
  • cedi ilk 5, paul pierce'ın forma emekli edilme töreni, yeni transferler, bir pazar gecesi ve saat 23:30'te başlayacak maç. daha iyisi olamazdı heralde.
  • son antrenmanda bacağı kopan lebron'un sağlık durumunda önemli bir sorun yokmuş. bugün ilk 5 başlayacakmış.
  • cedi'nin ilk 5'te çıkacağı 2.maç. inşallah iyi oynar cedicağızım.
  • 23.30 şu anda saat ssport da en güzel 5 hareket var. sürekli reklam giriyorlar . millet izleyecek ya biliyorlar sürekli reklam donuyor.
  • cedi osmanın sidi osman olarak anons edildiği maçtır.
  • anonscu elemanin ilk 5’i sayarken cedi’ye “sidi” dedigi mac. hic mi izlemiyorsun cavs maclarini ya.