şükela:  tümü | bugün
  • kariyerindeki en iyi maçları fenerbahçe’ye karşı oynayan volkan babacan’ın maç satmakla itham edildiği maç. ulan adamın kurtarışlarından klip yapsalar sadece fenerbahçe maçlarından 10 pozisyon çıkar.
  • yine galatasaray veya beşiktaşı şampiyon yapacak gibiyiz. bir de sevmezsiniz lan bizi ayıp.
  • adamlar milletin vergisiyle milletin tuttuğu takımlara karşı deli gibi para harcayıp şampiyonluk yarısına giriyorlar. neden insanlar kendi vergileriyle mutsuz ediliyor ? bir gs'li olarak bu mac fenerbahce'yi şampiyon bile yapacak olsa kazanmasını istiyorum fenerbahce'nin.
  • hep söylediğimiz gibi, süper lig'deki yenilmezlik serileri fenerbahçe maçına kadardır.
  • iki takimda da şecu var. şecusu iyi olan kazansin.
  • buradakilerin algı yönlendirme çabalarına bakmayın, fenerbahçe sezonun en iyi oyunlarından birini oynuyor. önde basıyor, birçok pozisyona girdi, oyun daha çok başakşehir yarısahasında oynanıyor. fernandao'nun golü öncesinde daha net 3-4 pozisyon oldu şimdiye dek.
  • başakşehir'in oynamadığı değil fenerbahçe'nin başakşehir'i oynatmadığı maçtır. sahanın her yerinde çok sıkı basıyor fenerli futbolcular başakşehirli futbolcular da takım arkadaşlarına isyan ediyor niye pas almak için yaklaşmıyorsun diye. özetle bu açık alanı pres yaparak çok iyi daralttı fenerbahçe o yüzden başakşehir de top yapamıyor ya saçma sapan kaptırıyor hata yapıp ya da şişiriyor
  • -üst edit-
    entry'nin yazarı arkadaşı hedef göstermek gibi bi niyetim asla yoktu.rahatsız olduğum bir yoruma cevap verdim.hedef gösterdiğimi iddia eden bir arkadaş oldu,katılmıyorum.
    entrydeki özellikle son cümle rahatsız ettiği için yazdım.
    -. -

https://i.hizliresim.com/goqge2.png

bakın bu entry benim çok keyfimi kaçırdı hafta içerisinde. kazanacağımızdan emin olmuştum okuduğumda.böyle art niyetli, tamamen sinirle girilen bir entryi futbol bilgisiyle, futbol sevgisiyle açıklayamazsınız. sadece fenerbahçe nefretiyle açıklayabilirsiniz.
    taktik teknik filan saatlerce konuşulur analiz yapılır.
    ama unutmayın, fenerbahçe hiçbir zaman aciz olmaz beyler.
    fenerbahçe büyük lokmadır. boğazınızda kalır.

tanım: şampiyonluğun habercisi olan 21. hafta mücadelesi.
  • bir kısım orospu çocuklarının hemen imaya başladığı maç. maçtan önce başakşehir şöyle döşer böyle fark atar iddiaları tutmadı tabi hemen dansöz gibi kıvırın.
  • şunlara gerçek bir istanbul takımı derslerini veriyor, içimin yağları eriyor. daha da fark olur, hezimet olur umarım. istanbullunun cebinden alınan parayla (ispark, belediye vergileri, vs vs..) istanbul takımlarına rakip yaratılan, desteğe muhtaç yüz yıllık semt takımlarının (örn. sarıyer, beykoz, vefa) iki lokmasına çöreklendirilen, bu spor kültürü mühendisliği eriyerek yok olsun...

not: galatasaray