şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ankara'daki müthiş, şahane, hiper ucuz tanzim satış kuyruğunda başına gelmiş olaydır.

https://www.youtube.com/…u7svcmnka&feature=youtu.be
  • (bkz: fıs muhabbet)
  • benim videoyu izlerken yaşadığım işitsel ve zihinsel darbın yanında çok önemli görmediğim darp edilme olayı.
  • konuşmayı söküp türkçeyi de öğrenen hodor'u gördüğümüz video. hodor diyor ki zincir marketler yüzünden böyle olmuş, hukumetin sucu yokmuş. ulan o zincir marketler kimin acaba?
  • o değilde yüzlerindeki utanma ve biz ettik pişmanlığının sinire vurmuş halini izlemek paha biçilmez.
  • "högümede pırovagasyon yapanlar yuzünden bu hale geldi fiyatlar höüe"

dünyanın en ahlaksız hükümetiyle en aptal seçmeni buluşunca böyle oluyor.
  • rezalettir. kufur etmeden izlenemiyor.

irfan değirmenci onlar gibi cahil ve seviyesiz degil tabii, baskasi olsa yumrugu oturturdu o meymenetsiz suratlarina. sirada beklerken videoya cekilmek rahatsiz ediyorsa siraya girmesinler. kimsede zerre utanma yok. boyleleri ac kalsinlar hatta. umrumda degil.

videodaki gibi kadinlar gosteriyor yine en cesur tepkileri. helal olsun.
  • adam kuyrukta beklerken bile “eskiden tüp kuyruğu vardı, yağ kuyruğu vardı, perişandı durum” diyo. kuyruktayken, beklerken. adam kuyrukta diyo bunu. adamın kuyrukta olduğunu belirtmiş miydim. adam bunu söylerken hıyar kuyruğunda arkadaşlar.
  • oğlum nasıl dayanıp izleyebiliyorsunuz bunları ya 54 saniye 1 dk bile dayanamadım
  • bu ülkenin yetişmiş, akademik kariyer sahibi ya da mucit insanları neden başka ülkeleri tercih ediyorlar sorusuna verilen cevap niteliğinde dökümantasyondur.

ben bu yukarıda saydığım background'a sahip insanlardan olmamama rağmen, su zihniyetle aynı ülkede yaşıyor olmaktan hicap duydum, hayatını eğitimine ve mesleğine vakfetmiş insanlar nasıl çıldırıp terk etmesin ?

edit : sinirlerinizin oynamaması için bir seferde tümünü izlemeyin. hatta irfan bey videoya + 18 uyarısı koysa yeridir.