şükela:  tümü | bugün soru sor
212 entry daha
  • siz bu zekayla müstehaksızın oraya. svihs
    beter olun bile deneyeceğim. ettiğinizi bulmadan ölmeyin.
  • bu video, propagandanın ne kadar önemli bir silah olduğunun kanıtıdır.

bakınız, oradaki pelte beyinlilerin istisnasız hepsi ama hepsi a haber izleyicisi.

ülkedeki basın yayın organlarının çoğu cebren ve hile ile ele geçirilmiş durumda ve hepsi a haber çizgisinde yayın yapıyor. kılavuz gemileri a haber.

bu kanalların yayınları insanlar üzerinde böyle etkilere sahip.

işte zamanında basın yayın organları ele geçirilmemiş olsaydı; muhalif olmasına hiç gerek yok, objektif iki üç tane kanal olsaydı durum şu an çooook farklı olurdu.
  • atalarımızın bir lafı var: arsızın kıçına kazık çakmışlar, bu patırtı nereden geliyor demiş.
    şu görüntüleri izleyince, atalarımızın ileri görüşlülüğüne bir kez daha hayran oldum.
  • tanzim satışı kuyruğunda “sen hatırlamazsın bu halk yap için, benzin için kuyruklara giriyordu!” diyen bi moron gördüğümüz video.

valla üşkeye komple deli gömleği giydirin, bitki örtüsü gibi böyle beyaz beyaz.
  • "herşey var herşey var, marula kadar herşey var. marul gelmemiş yanlız bir daha ki haftaya o da gelecekmiş".

ne var sorusunda kullandığı tek nesne marul, o da gelmemiş. sevse gelirdi, demek sevmemiş. marul da mı fetöcü acaba? haftaya da gelmesse vallahi ararun 155 i !

lan bunlara oy hakkı veriliyor bu ülkede ya. bunlara oksijeni karne ile vereceksin. karne dediysem, içinde notları olan karne. sorular da, "doğum yılına 3 ekle kaç? türkiye'nin geçmiş 3 cumhur başkanını söyle." gibi, beynin varlığını sorgulayan sorular olsun. hani akbil dolu mu boş mu değil; akbil kartı var mı onu kontrol edelim.
  • şaka maka da memlekete komünüzm mi gelecek lan hissi oluşturan olaylar...
    hiçbir şey mutlak iyi yada kötü değildir. bu vaziyetten belkide iyi bir sonuç çıkar. üretici ile tüketici arasındaki "emeksiz bedelsiz" para kazanan aracı kurum ve kişilerin varlığından haberdar oluruz. bence "tanzim satış" çok farklı bir uyanışa sebep olur, temmenni ederim. memlekete hayırlı olsun.

https://www.sabah.com.tr/…ki-tanzim-satis-noktalari
  • bir adet sihirli annem taci içeren video.
  • issiz genclere is tavsiyesi:

eski meslekler de canlanacaktir. mesela siraya girip makul bir ucret karisligi yer satmak gibi.

bu tip kitlik donemlerinde gideri olur.
  • videoyu izlerken dayanamadım. adam domates soğan kuyruğundayken hala tüp kuyruğunu eleştiriyor, suçlu olaraksa zincir marketleri buluyor. üretim neden bitti, samanı bile dışarıdan neden alıyoruz diyen yok. insanların gözünü nasıl boyamışlar böyle...

sevgili irfan değirmenci'yi de uzun süredir youtube'de takip ediyorum. tüm medyanın ses çıkarmadığı şu günlerde o konuştukça ben rahatlıyorum. umarım uğradığı haksızlıklar bir gün son bulacak. bu arada elinde telefonla çıkması da daha güzel oldu. halkın tam tepkisini tarafsızca gördük. kamera gibi prof. aletler görseler belki böyle tepki vermeyeceklerdi.
  • izlerken beynim yandı.vallahi müstehak size o kuyruk.dünyadan haberiniz yok.hayırlı alışverişler.
188 entry daha