şükela:  tümü | bugün
171 entry daha
  • küfürlü entry girmeyi sevmiyorum ama;

her kim bu belgeseli hazırlamış,
    her kim bu belgeselde anlatılanlara inanmış,
    her kimin bu belgeselde anlatılanlar hoşuna gitmişse,
    her kim bu belgeselden bir çıkar bekliyorsa,

onun yedi ceddini gelmişini geleceğini soyunu sopunu içtiği suyu sıçtığı boku sevdiği yemeği dokunduğu ağacı bastığı toprağı yaktığı glikozu çıkardığı sesi onu doğurtan ebesini ilk söylediği kelimesini soluduğu havayı doğduğu yöreyi inandığı dini iş etiğini tabi olduğu vergi kanununu arabasına doldurduğu benzinini kullandığı elektriğini bağlandığı internetini vesikalığını çeken fotoğrafçısını ekmeğini aldığı fırıncısını onu oluşturan atomlarını

uche s.ksin!

şu dakikadan itibaren şampiyon olmasını dilediğim ikinci takım fenerbahçe!

not: galatasaray

tanım: bir ahaber sıçmığı
  • a haber, spor neyse, agiller cepheyi çok yanlış yere açmış görünüyor. ali koç'u sevmem ama a haber ve şürekasından da ölesiye tiksinirim. çapulcu olarak tercihim sabaha kadar ali koç olur.
    not : cimbom
  • allah düşmanın da onurlusunu versin diye bir söz vardı sanırım. ahaber grubu düşmanın o cinsi işte.
  • (bkz: 11 temmuz 2020 ahaber'in ali koç'a saldırması)
    başlık sahibi, fenerbahçe'nin mayıs ayındaki şampiyonluğuna atıfta bulunmuş, şampiyon olmamız neticesinde sonraki günlerde üzerimize oynananacak kirli oyunları hedef alarak başlığı temmuz olarak açmıştır. bu anlamlı, analitik öngörüsünden dolayı kendisini tebrik ediyorum.

halen anlayamadınız değil mi? biz ne kadar birbirimize kızsak da, bazen sövsek de, rakip siz olunca sırt sırta veririz. gezi'de gördünüz.

sonsuza dek fenerbahçe.
  • futbol başlıklarına yazmamaya çalışsam da, bu durum artık klasik futbol muhabbetinden ya da kısır penaltı tartışmalarından öteye geçmiştir. bu haber rte'nin ve berat'ın bilgisi dahilinde yapıldığı çok açıktır.

tff'nin başına yandaş ihaleci nihat özdemir'i (fenerbahçeli) geçirmek sadece görüntüde her şeye kılıf hazırlamak için yapılmıştır. akp'nin 18 yıldır dokunamadığı tek grup koç'tur. buna güçleri yetmemiştir, ama fenebahçe'yi başarısız kılarak koç grubunu zayıflatıp daha kolay söz geçirebilme konumuna gelmek için her alanda baskı yapmaktadırlar.

15 yaşında bir ergen gibi ''ama rte fenerbahçe divan kurulu üyesüü'' demek, ülkenin siyasi ve sosyolojik yapısından bi haber yaşamaktan öte bir hezeyandır. bunun açıklamasını bile yapmaya gerek yok.

koyu bir fenerbahçeli olsam da, bu haber mustafa cengiz'e, hatta hatta ciddi anlamda sevmediğim fatih terim'e yapılsaydı her şekilde galatasaray'ın yanında olurdum. çünkü bu zihniyeti çok iyi biliyorum. önce irtibarsızlaştırmaya çalış, sonra da ele geçir.

ama bu zihniyetin tam anlamıyla idrak edemediği şey ise, ali koç'un yanında büyük fenerbahçe camiası olmasıdır. fenerbahçe taraftarının o inatçı ve dik duruşu karşısında geri adım atmaktan başka şansları yoktur. bunu göze alırlarsa eğer kaybedecekleri çok şey olur.
  • bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'nin ve ali koç'un arkasında ve yanındayız. bunun galatasaray'ı, beşiktaş'ı ya da trabzon'u olmaz. bu tatsız video bütün bir spor camiasını ilgilendiren bir mevzudur. ortada bir haksızlık varsa onun karşısında olmalıyız. ahaber'in böyle bir şey yapmasına gerçekten çok üzüldüm. hangi akla hizmet böyle bir işe kalkıştılar anlaşılır gibi değil. utanç verici bir belgeseldi; adeta siyasal bir propaganda gibi. futbolun içine anlaşılan o ki siyaseti çekmeye çalışıyorlar. buna spor severler olarak izin vermemeliyiz.

her şeyden bağımsız; ülkede yaşanan üzücü pek çok şeyden utanıyorum, hatta iğreniyorum bazen. neden her şeyin içine kötülüğü yayıyoruz; oysa iyiliği, güzelliği yaymak tek gayemiz olmalıydı.
  • ali koç'u yücelten saldırı.ahaber'in saldırdığı kişiye onur madalyası verilmeli bu ülkede.
  • bu saldırılar biz fenerbahçelilerin daha çok ali koç'a destek vermesini sağlıyor. varsın kaç şampiyonluk, sezon, kupalar daha gitsin yeter ki doğru tarafta olalım. bu saldırı herkese neyin ne olduğunu gösteriyor. hala anlamak istemeyenler ancak moron yada kötü niyetli olanlardır.
  • bunun fenerbahçelilikle, galatasaraylı, beşiktaşlı olmakla alakası yok. görüntüsü kullanılıp hedef gösterilen tek kişi ali koç da değil.(galiba boyner de gösteriliyor.)

yahu bu şekilde hedef göstermenin, insanları provoke etmenin bir cezası yok mu arkadaşlar bu ülkede?

kim olduğundan bağımsız olarak, bir insana bunun yapılması rahatsız etmiyor mu vicdanlarınızı gerçekten?
  • ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz!
226 entry daha