şükela:  tümü | bugün
  • gündemde yerini alması gerektiğini düşünüyorum kaynak : https://www.sozcu.com.tr/…kapark-kapatildi-5618555/
  • i. melih tarafından yapılan skandal projenin yerin dibine batması, o kadar paranın yok olması durumu.
  • dinazorların yemeğini suyunu eksik etmeyin o kadar para verildi açlıktan ölmesin hayvanlar.

i. melih gökçek işletsin kendisi yaptı sonuçta en iyisini o bilir.

750 milyon dolar harcayıp maket dinazor koyucak halleri yok.
  • yıllık 1 milyon kira bile fazla. işletmeyi yapan arkadaşa kitlemek lazım.
  • yapılışı sırasında dua edildiyse bir kaç katı da beddua edilen parkın kapatılması.

ben kendi adıma, yapılırken haftada bir kaç kez görüyordum ve her defasında lanet ediyordum. herhalde bir etkim olmamıştır ama ne demek istediğim anlaşılmıştır. giden vergilerimize yazık. 750 milyon dolar ile kimbilir ankara'nın ne sorunları çözülürdü?

yazık güzel memleketime.
  • yerli ve millicilerin wonderland-euroasia diye (yerli ve milli deyip bu adı nasıl kursaklarına sindiriyorlar hala anlamış değilim) adlandırdığı, eski belediye başkanı gökçek’in “yılda 10 milyon turist çekeceğini” söylediği ve 750 milyon dolar harcanan ankapark'ın kapısına bugün kilit vuruldu.
    güya “tema park” hayaliyle yapılan wonderlaneuroasia da;
    önce işçiler çıkarıldı
    sonra elektrik borcundan dolayı elektrikleri kesildi
    bugünde kapısın kilit vuruldu.

giden binlerce aoç arazisindeki ağaç,
    giden 750 milyon dolarcık kadar ankaralıların parası

ankara’nın ortasına sıçtığın rezilliğinle musmutlu keyfine bak şimdi ex-başkan.
  • belliydi sonu şaşırtmadı
  • 30 liraya doya doya her etkinliğini yaptığım zamanı hatırlatmış olan parktır.

yanar yüreğim otoparkındaki güneş panellerine yanar.
  • ankaralılar bilirler. ankara'da yıllarca inşaatı süren, uğruna aoç'nin heba edildiği, ağaçların kesildiği, hayvanat bahçesinin kapatıldığı bir park var ismi de ankapark. bu park, büyük umutlarla ankara eski belediye başkanı i. melih gökçek tarafından yaptırılmıştı. maliyeti 750 milyon dolarmış. hiçbir zaman beklenen rağbeti görmeyen, ankara'ya turist murist çekemeyen, hiçbir zaman tam kapasite çalışmayan bir parktı. meraktan 1 defa gitmiştim onda da oyuncakların %70 i çalışmıyordu zaten. e peki ne olmuş? o kadar para harcanan park kapatılmış. giden paracıklara mı yanarsın, kesilen ağaçlara mı yoksa kapatılan hayvanat bahçesine mi? yorum sizin...

kaynak
  • 750 milyon dolar harcanan...

doğruysa...
    kimler bu işten nemalandıysa ilişkileri ortaya konulup tek tek yargıya sevk edilmelidir.
    yargı görevini yapmaz diyorsa kişiler, tüm belgeleri. ihale sürecini, ödemeleri ve alınan hizmeti halkla paylaşırsın,, kamuoyu vicdanında adalet günü gelene kadar mahkum edilir bu işte imzası olanlar.