şükela:  tümü | bugün
  • 13. istanbul caz festivali kapsaminda istanbul'da gerceklesecek ruya konser. diana krall'un web sitesinin verdigi bilgiye gore biletler 29 nisan 2006'da satisa cikacak.

"07/11/06
    istanbul
    istanbul jazz festival
    tickets on sale april 29th"
  • gecen sene 8 temmuz 2005 elvis costello istanbul konserinde, esi diana krall icin soyledigi almost blue yu bu kez diana nin elvis icin soyleyecegi konser olacaktir.
  • "the look of love" çalmazsa benden sağlam ayar yiyecek tanrıça'nın merakla beklediğim konseri. yalnız gidilirse, yalnızlığın 2 katına çıkacağı; çift halinde gidilirse, aşkın tavan yapacağı gecelerden biri olabilir.
  • biletler tukendigi icin bilet bulamadigim, ve mesaj fasilitesi ile bana bilet satacak suserleri ve suser tanidiklarini hasretle bekledigim konser. valla atarim kendimi... cocuumu keserim ulaaan!!
  • biletler elde, heyecanla beklenmektedir.

(bkz: alem buysa krall benim)
  • kalp atışlarını an itibariyle hızlandırmıştır.
  • saatler kalmış konserdir. doğumgünüm sebebiyle (bkz: 11 temmuz) annem tarafından alınmış fıstık yeşili tişörtümü giyip diana'nın ilgisini çekip, elvis'i unutmasını sağlayacağım konserdir. hele hele peçete ile istekte bulunmak gibi fantastik düşüncelerim vardır (bkz: şımarık) (bkz: doğumgünü çocuğu).
  • diana'in konsantre olmayı unuttuğu konserdir. lets face the music and dance ile güzel ama erken bir bitiriş yapmıştır. gitarist (bkz: anthony wilson) (sanırım) hariç sahnedekilerin performansının beklentilerin altında kaldığı konserdir.
  • tonmaister'in sarhoş olduğuna emin olduğum konser... kontrol masasında olup gördüğüm her seviyeyi yükseltmek istedim. harbiye açıkhava'da konser, altın çizme'nin ses sistemi ile hiç böyle sessiz olmamıştır eminim. (geçen sene boğaz hırıltılarını bile açık seçik duyduğum dianne reeves konserini hatırlayıp durumun anormalliğine daha da şaşırdık) arkamda sessizce fısıldaşanların sesi bile diana'yı örtmeye yetti. kontrbas ise görüntü olarak evet sahnedeydi ama kulisten ve hatta akustik çalarcasına minik desibellerde geziniyordu. kısa sürmesine rağmen eve dönüp kendi müziğimi dinlemeyi hayalleten bir konser oldu.
    (bkz: 11 temmuz 2006 diana krall istanbul dinletisi)