şükela:  tümü | bugün
793 entry daha
 • -bu arada gözaltına alınanların tamamından kan alınıp zührevi hastalık testi yapılmış. devlet olaya genelev (fuhuş) baskını gibi yaklaşıyor.

  -operasyonu mali şubenin yürütme sebebi soruşturmayı ilk olarak mali şubenin başlatmasıymış. daha sonra soruşturma genişleyince diğer şubeler de dahil olmuş ama soruşturmayı başlayan mali şube operasyonun da liderliğini üstlenmiş.

  -kedicikler 7 gün 24 saat cemaatin evlerinde yaşıyormuş. berber bile eve geliyormuş. doktora gittiklerinde badi sistemiyle yanlarında 2-3 kişi daha gidiyormuş. bu yüzden ağlarına düşen birinin kaçma şansı çok azmış.

  -en son 1999'da tutuklanan adnan oktar bir süre sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı ve 17 yıl süren dava geçen sene zaman aşımına uğrayarak bitmişti. bu kez tutuksuz yargılanma ihtimali çok düşük ve en azından dava süresince içeride kalacağı kesin.

  -geçen seferki yargılamada bir çok şikayetçi çeşitli sebeplerle şikayetini geri çek(tiril)mişti. bu kez bunun olma ihtimali de düşük.

  -kedicikler dahil toplam 179 kişi gözaltında. bunların dışında aranan 56 kişi var.

  -baskın yapılan evlerin birinde polise ateş açılmış ama yaralanan yok.
 • adam yıllarca evrim yalan , maymundan gelmedik dedi, maymuna döndü sonunda.
  allahım sen büyüksün rabülalemin !
 • bu adamın bu vakitte gözaltına alınmasına çok pi bir bit yeniği var. hani gözaltına alınması ok, hükümetin doğru bir icraatı (daha doğrusu hükümetin demeyelim de emniyetin); ama bu zamana kadar neden durdular da şimdi? fetö gibi, oktar da bir şeylerden daha fazla pay vb. istedi de üstüne mi çöktüler?
 • operasyona katılan polislerin yüzü buzlanmadan verilmiş. buzlanması gerekirdi. bu işi soruşturan arkadaşların hertürlü güvenliği düşünülerek hareket edilmeli. güvenliğin de ötesinde adam bu işi yaptığı için ileride en ufak bir huzursuzluk duymamalı (soran olur, sempatizanı çıkar bir laf eder vb.) polisin yüzünün bir haber değeri de yok zaten.
 • adnan oktar'ın ve tarikatının sonunu getirmiştir. bundan sonra iflah olmazlar.
  ama maalesef son 20 senede türk toplumuna yerleştirdiği "evrim yalandır" zihniyetini değiştirmeyecektir. bu ülkede içinde evrim geçen her şeyden nefret ediliyorsa en büyük pay adnan hocanın (başımıza ne geldiyse bu hoca efendilerden gelmedi mi zaten).
  yani adnan oktar'ı yakalamak için 20 yıl kadar geç kaldınız beyler. okullarda bedava bilim karşıtı kitaplar dağıtırken vuracaktınız o kelepçeyi.
 • iyi de bunlar devlet sırlarını kimden öğrendi,kimden??? bunu da fetonun siyasi ayağı gibi hiçbir zaman öğrenemeyecek miyiz??
  (bkz: babadan çocuğa miras kalan sorular)
  (bkz: nesilden nesile miras kalan sorular)
 • york testi yaptıranlara bir sürprizi olan şarlatanın sonu...
9 entry daha