şükela:  tümü | bugün
 • dikine dikine ilerleyendir. yarın nasil seyredecek pek merak ettim dovrusu. gün icinde 189 küsur tl'den başlayip 194 tl'yi zorlayarak günü tamamladı. geçen hafta 183 tl idi yahu.

  zıplıyor altın kanguru sanki.
  altin ziplar orta direk ve fakirler heyecanlanir ama yine vurgunu bankalar yapar. her gram altin bozduruşta bankalar müşterilerine 1,5-2 tl geçiriyor. peki biz bankalara nasıl geçireceez? nerde bu vicdansız modern dunyanin kivrak zekali aykırı iktisatcilari maliyecileri ekonomistleri? krizde de refahta da dovizde altinda tl'de gecirilen olmaktan biktik usandik bi yol bulun biraz da biz bunlara gecirek aq...
  7'den 70'e herkese geciriyorlar el birligiyle.

  olmayan façası yok.
  gecirelim ama basimiza da is almayalim, bankalar bizi kitabina uygun yasal ve ahenkle düzüyor mesela, suc muc yok ortada.

  ulan gogol ulan gogol!!!!

  bok vardi (afedersiniz) ölü canlar'ı yakacak. belki şu an müşteriler bankalara, bankalarin şimdi müşterilerine yaptigini yapıyor olacaktı çiçikov'dan ilham alarak (eğer vurgun yapip kaçmayacak idiyse).

  görüyorsunuz dimi aykiri ekonomistler, nerelerden medet umuyoruz. fikir açığı var. fikir lazim. konu buralara nasil geldi bu arada hay izdirabini ya
 • ons düşüyor. tl bazında artış dolardan kaynaklı.
  konu kilit