şükela:  tümü | bugün
  • kodumun ülkesi demeseydin 0.000001/10 verecektim şimdi onu da vermiyorum. otur sıfır. böyle rezalet olmaz.

omg ! başlık başa kalmış ya la

edit. millete metro'yu da savundurttun ya şu sözlükte. büyüksün, bir ilksin, ekolsün paşam ah bir de kaçmasaydın.
  • metro turizm'e binen yazara müstehaktır, iyi ki muavin size başka birşey yapmamış.
  • (bkz: ergen isyani)
  • dün emlakçı haklı çıktı bugün metro turizm haklı sözlükte ilginç şeyler oluyor gerçekten çok tuhaf. yazar olduğumdan beri rezaletlerin bile eski tadı kalmadı, sorun bende galiba.
  • diğer firmaların hiçbirinin de bu hareketlere izin vermeyeceğini düşündüğüm rezalet.
  • bir kaç gün önceki yurtiçi kargo rezaletinden daha saçma bir rezalet. iki taraf da haksız. bu rezalette tek haklı olan kişi yan tarafta oturan dede.

o benim dedem bu arada. vardın mı dede yerine asdasdda :d
  • üzülerek yazarın haksız olduğunu belirtmek zorunda olduğum rezalet olmayan rezalet. muavin en fazla nezaketsiz davranmış. sen bildiğin kuralları hiçe saymışsın. otur sıfır.
  • metro turizm; sizleri ölenlerinize kavuşturur.
  • okumaya durumu olmayanlar için özet geçiyorum.

hayvanın biri ayaklarını cama yaslayınca muavin gelip uyarmış. ergenimiz de kız arkadaşımın yanında beni nasıl uyarırsın (bkz: benim kız arkadaşım var) diye zırlamış.

uyarılmasına rağmen koltuğu tamamen geri yaslayıp, dizlerini de ön koltuğa dayamış. halbuki önünde oturan arkadaşıymış. muavinlerin ilk görevi, yolcunun önünde ve arkasında oturanların yakınlık ve akrabalık derecesini bilmek olduğundan ergenimiz haklı olarak isyan etmiş.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

ekran görüntüsü
  • memleket elden gidiyor paşam kız arkadaşımın arkadaşına rezil oldum diye anlatıyor
    rezalet puanım 2/10 falan