• benim açımdan bir sıkıntı yok ama kritikte bir arkadaşım vardı. bari sıralama da paylaşsaydınız. millet 15 ay bekledi, adam akıllı çalışamadı. en azından 10 bin ek atama yapılması gerekiyor. zira ben sevinemiyorum şuan.

ben zaten derecedeydim ama geçmiş sınavlarda yapılanlardan dolayı denemelerde 90 alacak kadar ders çalıştım. 15 aydır fanusta yaşıyorum. bu arada bölümüm için geçen sene 72 puan yetiyordu. bu sene azalan atamalar bir çok mağdur ortaya çıkardı. bu yüzden ek atama için son bir şans denenmelidir.
  • öğretmen adayları olaki sınav sonuçları açıklanmaz ya da açıklanır da düşük not alırım endişesiyle 2018 kpss ücretlerini yatırdılar. şimdi bu çocukların emeklerine, zamanlarına, paralarına yazık değil mi? yaşanılan stres, her ortamda sorulan atanamadın mı sorusu da cabası.

şimdi sistem biraz karışık işliyor sanırım, tercih yapmaya hak kazanan herkes atanacak mı yoksa bunda da mülakata alımda olduğu gibi fazla aday mı çıkardılar? önceki yıllardaki gibi işleyecek galiba atanma olayları.
  • 82.2 olan kpss puanım 83 yapıldı. genel olarak küsüratları tamamlama ya da düzleme durumu var sanırım. hakkımızda hayırlısı
hesabın var mı? giriş yap