• rte hakkında çok tespit yapıldı, psikolojik durumundan bahsedildi, demans dendi falan ama herhalde en mantıklı ve en kapsayıcı tespit bence bu adamın mutsuzluğu. tamam ülke üzerinde thanos kadar gücü var, sarayları var zengin ama adam gerçekten mutsuz. şöyle doya doya, gerçekten güldüğü, yastığa kafasını koyunca mışıl mışıl, deliksiz uyuduğu bir günü-gecesi acaba var mı? allah bir insana mutluluk vermeyince vermiyor.

edit: ben parti, lider, siyaset falan dedim mi? sadece adam mutsuz dedim gelmiş ehe ehe sandıkta qoyduk ondan mutsuz diyor. bu farkındalık da bu fotoğraftan gelmiyor, uzun zamandır böyle bu adam. referandum gecesi kazanan tayyip erdoğanın mutlu bir yüz ifadesi var mıydı? seçimde mitinglere zorla çıkıyor gibi sıkılmış ve bıkkın bir hali yok muydu? son seçimi kazandı ama neşeli, coşkun bir ifade gördünüz mü? gidin istediğiniz parti ve lidere oy verin ancak kim olursa olsun aman laf söylemesinler diye beyninizi, mantığınızı satılığa çıkartmayın.
  • daha da mutsuzsa toplanak allah diyek bari.
  • herkesin elini siper yapip baktigi yere gunes gozluguyle bakarak bizi temsil etmistir, kendisiyle pek anlasamasak da bu davranisini takdir etmeme neden olmustur.

turkiye yi anlatan poz olmustur.
  • bitse de gitsek modundadır.
  • niye mutlu olsun ki aq, ülke boka batmış insanlar sürünüyor, genel olarak ülkede mutluluk yok ki. böyle ülkenin başkanı olsan ne olur olmasan ne olur.

adam amacına ulaşınca demek ki sıkılmış işte, takılıyor.
  • başkan olmasına rağmen yüzünün hala gülmediğini bizlere gösteren.

bu halk daha ne yapsın?

http://www.cumhuriyet.com.tr/…ile_pozu_verildi.html
  • ecevit'in pozunu hatırlattı.
  • liderler, 13 nato ülkesinin 26 helikopterinin oluşturduğu hava geçişini izliyor büyük ihtimalle. türkiye de geçişe 3 adet t129 atak ile katıldı.

bizimkisi nereyi izliyor, pek bir fikrim yok doğrusu.
  • bu baslikta bile boyle bir mutsuz var.

bilmem kimin hayirsiz damadi.

kudurmus, herkese vatan haini, orospu cocugu demis.

olmuyor iste, bunlar dunya malina sahip olsalar da akli basinda kimseden saygi gormediklerini, goremeyeceklerini biliyorlar. o yuzden mutsuzlar.
hesabın var mı? giriş yap