• bkm'nin ''11 yıl aradan sonra süperstar shakira, dünya turnesi ‘el dorado’ kapsamında yeniden istanbul’da, detaylar çok yakında!'' diyerek az önce duyurusunu yaptığı konser. henüz başka bir bilgi yok.
  • cem reyiz shakirayı patladığı zaman getirmişti. bu konsere sevinen bebedir
  • sonunda popun kraliçesini türkiye’de 11 yıl aradan sonra tekrardan görebileceğiz.
  • allahım çok heyecanlandım, düğünümden 10 gün önce shakira konserinde kopacak olmak beni çok mutlu edecektir. bir daha ne zaman gelir allah kerim.
  • oha mükemmel bir haberdir kendisi. pardon ya bana ne ki. o zaman 11 aylık olacak olan bebeğim var benim. biletleri tavan fiyattan yapın ya ben gidemiyorum ya kimse gidemesin (bkz: kızgın emoji)
  • en son uzan'lar getirmişti diye hatırlıyorum telsim'in bir şeysinde.
  • turnesi için 1 hafta önce yurt dışına mı gitsem diye bilet araştırıyordum neyse ki ülkemize geliyor. başka bir şey istesem olacakmış. heyecanla bekliyorum.
  • gidilesi konserdir.

bilet fiyatları hakkında karşılaştırma ve bilgi sahibi olmanız adına ispanya a coruna bilet fiyatları iyi izlenebilir bir yer için 400tl (80 eu) civarındadır.
  • önce empyrium şimdi de shakira. eylülde empyrium'un türkiye geleceği haberi geldi. biletler çıkar çıkmaz alıp bekleyecektim şimdi ise shakira geliyormuş türkiye vallahi de çok fazla dinlemesem de deneyim için gideceğim konser. cüzdanların boşalacağı konser olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap