şükela:  tümü | bugün
 • sahneye yakın üst tribünden izleyenler olarak bir kelimesini bile anlamlı olarak duyamıyoruz , bu nasıl bir ses sistemi bu nasıl bir organizasyon gerçekten anlayamıyorum , yetkililer hiç mi deneme yapmadan bu sistemi kurdular gerçekten rezalet
 • shakira nedir birader, ergen misiniz nesiniz... gidin evinizde sutunuzu icin bari, gec oldu...
 • sağda solda her yerde bilet adı altında davetiye dağıtılmasından "patlayacağı" belli olan konserdi. ses sistemi de patladığına göre insanların öngörüsü bu sefer işe yaramış demek.
  not: bilet fiyatları da pahalıydı evet.
 • 3-5 story sallayıp evinize dönün, gören dinlemeye gittiniz sanacak.
 • sözlüğün yaş ortalaması 16 falan galiba. adam gayet güzelce eleştirmiş organizasyonu, çekemeyen mi dersin, shakira mı dinliyorsunuz diye aşağılayan mı dersin bütün deliler toplanmış amk. size ne amk ister justin bieber konserine gider ister imagine dragons konserine siz ne ayaksınız amk.

  haklı bir serzeniş ve rezalet gibi rezalettir.
 • bu insanlar ciddi ciddi gerizekalı ya. herkesi kendileri gibi instagram bağımlısı sanıyorlar. dünyanın en tatlı, en popüler şarkıcılarından biri boktan orta doğu ülkesine gelmiş, sevenleri paraya kıyıp birkaç saat keyifli zaman geçirmek için konser bileti almış, ses sisteminden konseri dinleyemediklerini anlatıyor, bu sayılarda kalkmış mal mal konuşuyorlar.
  iyice tiksindirdi bu insanlar beni bu ülkeden cidden aranızda yaşamak istemiyorum artık ya.
  başka büyük olsa oturur bu rezaletin sebebini sonucunu irdeler. biz oturup tanımadığımız insanlara laf sokma derdindeyiz.
  bokunuzda boğulun inşallah.
 • herkes öğrendi paranızla rezil olduğunuzu.
 • destek veren arkadaşlar için teşekkürler , eleştiren arkadaşlar için birşey diyemiyorum , bir çözüm bulamadık ve inanılmaz kötü bir anı oldu bizim için , muhtemelen bir daha gelmeyecek bir sanatçıyı böyle bir sorun yüzünden dinleyememek bir yana sorun çözmeye cesaret edebilecek bir tane bile yetkili olmaması üzücü , herkes paramı alayım kimseye bulaşmadan gideyim derdinde ...

  dipnot: liyakat çöpçü de olsan , poliste olsan , güvenlikçi de olsan önemli şey ..
 • ses sistemiyle değil, stadyumun akustiği ile alakalı olan durumdur. ali sami yen, vodafone arena gibi akustiği çok kuvvetli stadlarda yapılan konserlerde çok aşırı yankı olduğundan bir bok anlaşılmıyor. bu tarz stadyumların inşasındaki birinci amaç zaten sesin stadyumun içinde kalmasını sağlamak ve rakip takımı boğacak bir gürültü yaratmak. asıl hata bu statlarda konser düzenlemek. halbuki olimpiyat veya itü stadyumunda düzenlense bu sıkıntı büyük oranda aşılırdı.