• zorlu psm'de gerceklesecek olan etkinlik. biletler icin boyle alalim
  • (bkz: anam coştu lan bunlar)

uriah heep, operation mindcrime derken sırayla uğramaya başladılar. hayır olsun. eski halleri olmasa da, güzel gelişmeler bunlar. devamı gelsin konserlerin.

ayrıca hazır elleri değmişken, joe lynn turner'ı da getirse ya organizatörler. gene turneye başlamış adam.
  • baba geliyor ve ben 3. kez kendisini izlemek ve elini sıkmak için orada olacağım. gelin de vokal görün derim!
  • konsere hazırız efendim.
  • deep purple, black sabbath ve trapeze gruplarıyla birçok albüm çıkarmış ve 18 stüdyo albümüne sahip, rock müziğin en değerli vokallerinden glenn hughes'ın istanbul'da vereceği konserdir.

ıan gillan'dan sonra en beğendiğim rock vokallerinden biridir. uriah heep'i çok keyifsiz olduğum bir dönemde boş yere kaçırmıştım. bunda yerimi aldım, bekliyorum.
  • bir efsanenin konseridir.

dalgınlığıma gelmezse orada olacağım ve bir iki saatliğine de olsa yeniden o çoşkulu, umutlu yıllarıma döneceğim. baba yıllanmış şarap! kaçmaz bu konser!!

edit: kaçmadı. baba büyük! yaş altmış sekiz, ama iş bitmemiş!!
  • sail away dinleyerek ankara'dan gelmekte olduğum konserdi.
  • cok cok iyi bir konserdi, (pena alamadim fml) highway star calinmamasi asiri uzdu. gelen herkese de burdan tesekkur ederim fazla olu bir crowd olmadiklari icin...
  • iki saate yakın süren mükemmel bir konserdi. glenn hughes sen nasıl bir insansın 70 ine gelmişsin enerjin hiç mi eksilmez ?! benim bile bağırmaktan sesim kısılılmışken hem gitar çalıp hem söyleyip hem de ordan oraya nasıl dolanıyorsun öyle? ufak bir ses sorunu yaşandı onda da mikrofonu atarak tepkisini gösterdi.

burda demek istediğim birşey var. rock konserini üstelik 70 ine gelmiş adamın bir konserini oturarak izlemek tam bir saygısızlık. ne ritim tutuluyor ne şarkıya eşlik ediliyor. ben dahil birkaç kişi milleti ateşlemek için ayağa kalktık ama hiç tepki gelmedi. sahneyi göremeselerde oturmaya devam ettiler. üstelik seyirci çok ölüydü. glenn baktı eşlik eden yok çoğu şarkının ilk kısmını söyleyip ve nakaratına ağırlık verdi. keşke tüm salon burn'ü çalarkenken ki coşkuda olsaydı. yine de mükemmel bir konserdi teşekkürler glenn hughes teşekkürler zorlu!

edit : davulcuyu da unutmamak lazım mükkemmel bir soloydu.
  • ayıptır söylemesi hemen önünden seyrettiğim ve penayı kaptığım konser oldu. kendi sesinden dinledim resmen. çocukça ve görgüsüzce bunu herkesle paylaşmak isterim.
hesabın var mı? giriş yap