• http://www.haberturk.com/…468-mide-bulandiran-haber

mersin'de gerçekleşmiştir.

annenin mesleği tepki göstermemizi engeller mi acaba tepkisiz toplumum?
  • hayatımda duyduğum en iğrenç olaylardan biri. ayrıca kadının ne şartlar altında ve hangi baskılarla genelevde çalıştığı da ortada. çocuğu için genelevde çalışmak zorunda kalan her gün işkence gören bu kadının mesleğinden dolayı olaya bu kadar tepkisiz kalınıyorsa yazıklar olsun. o tecavüzcü mafyetik orospu çocuklarından farkınız yok.

anladığım kadarıyla genelevi çalıştıran pezevenk orospu çocukları büyük ihtimalle yasadışı örgüt bağlantılı şehirde mafyacılık oynayan pezevenkler. 11 yaşındaki bir çocuğa tecavüz edecek kadar insanlıktan çıkmış kadınlara zorla fuhuş yaptıran bu yaratıklar acaba ne ceza alacak çok merak ediyorum.

ülkemizde her boka ceza yağarken en ufak siyasi ''sakıncalı'' düşünceniz varsa başınıza gelmeyen kalmıyorken zorla fuhuş yaptırıp çoluğa çocuğa tecavüz eden şeref yoksunu hayvanlar istedikleri gibi araba kurşunlayıp işkence yapıp ortalıkta gezebiliyorlar sonra da adalete inanmamızı bekliyorlar adaletin olduğu bir yerde yaşadığımıza inanmamızı istiyorlar.

aile ve sosyal politikalar bakanı fatma şahin artık ağlamak yerine bir şeyler yapmalı tecavüz cennetine dönüşen elini sallasan kadın cinayetine çarpan ülkemizde artık bu duruma bir dur demeli kademeli bir şekilde azalmasını sağlamalıdır yok bunu yapamıyorsa ağlamak yerine istifa edip yerini bu işi yapabilecek birisine bırakmalıdır. ağlamak için bakan olmaya gerek yok bu tarz olaylara bizde evimizde ağlıyoruz eğer bakansa işi buysa bu durum için somut bir şeyler yapmalı ve artık halkın bir adalet olduğuna inanmasını istiyorsa bize bu olayların azaldığını bu hayvan derken hayvanlara haksızlık ettiğimiz mahlukların cezalandırıldığını somut bir şekilde görmemizi sağlamalıdır. artık bir caydırıcılık görmek zorundayız.

olayın diğer boyutuna bakacak olursak zorla fuhuş yaptırılan işkence altında fuhuş yaparak yaşamak zorunda olan kadınları görüyoruz. bu şekilde çalışan çok sayıda kadın olduğunu biliyoruz. bir şekilde bu hayvanların eline düşmüş kimi yabancı uyruklu kimi yerli çok sayıda kadın var. mersindeki bu adamlar kim? sokak ortasında araba kurşunlayıp 11 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz edecek kadar vahşi yaratıklarla aynı ortamda yaşamamıza neden olan sorumlular kim? biz nasıl bu adamlarla aynı şehirlerde yaşayıp güvende olduğumuza inanabiliriz?

maalesef neredeyse eminim ki o şeref yoksunu esfele-i safilin birilerinin maşası ve büyük ihtimalle daha büyük bir örgüte para yardımı yapmak için bunları yapıyor kendisi de bu arada para kazanıyor ya da kendi mafyasını kurmuş. peki hani bizim ülkemizde mafya dönemi bitmişti? artık çok sevdiğim ülkemde yaşamaktan utanıyorum ve bu şekilde yaşamaktan nefret ediyorum. söze gelince her şey iyi durumda ama gözlerimizin önünde tecavüzcüyü koruyan kanunlar tecavüzcüleri koruyan bir zihniyet var.

bu zihniyete ne demeli? daha önce urfada tecavüze uğrayan 15 yaşındaki kızdan için küskü aşkıyla diyar diyar gezen kız diyebilecek yaratıkları görmüştük şimdi bu konu hakkında ne düşünüyorlar? 11 yaşındaki erkek çocuğu küskü aşkıyla diyar diyar geziyor muydu? yoksa kuyruk mu salladı? inanın yazarken kendimden tiksiniyorum. artık konuşup durmak yerine bir şeyler yapmak istiyorum ama elden hiçbir şey gelmiyor maalesef.
  • insanların artık ne denli gözü dönmüş birer mahlukat haline geldiğinin kanıtı olan haber. bu nasıl bir şerefsizlik örneği, zaten kadına çektirdikleri yetmemiş gibi hiç bir suçu olmayan bir masuma nasıl böyle bir ceza reva görülebilir ki? tüm bunlar insanların çaresizliğinden kaynaklanıyor, onları koruyacak ne bir devlet ne de kanun var bu ülkede. şimdi şikayetçi olunmuş evet, bakalım bu insansılar ne kadar ceza alacak hep birlikte görücez nasıl olsa. koca bir hiç.
  • sadece bu suçu işleyen değil, işleten de, göz yuman da, buna ortam hazırlayan da, çocuğunu böyle bir ortama dahil eden annenin de ağırlaştırılmış müebbet ile cezalandırılması gereken, türk milletinin aslında ne kadar ahlaksız olduğunun kanıtı olan binlerce tecavüz, adam kaçırma ve türevi mafyatik haberlerden bir diğeri olan.
  • okurken midemi bulandıran haber.

(bkz: bu da mı kıyamet alameti değil)
  • bu olay karşısında hissettiğim en keskin duygu öfke dişlerimi sıkmaktan dişlerim ağrıdı tırnakarım avuç içlerime geçene kadar yumrukları mı sıktım ağlamak istiyorum ama öfkeden ağlayamıyorum.

dünyayı ben kurtaramam biliyorum ama artık dayanamıyorum. bir anlık zevki için 20 yaşındaki kıza tecavüz edip boğan şerefsizin hak ettiği cezayı almayacak olmasına dayanamıyorum, nç ye tecavüz eden şerefsizlerin ortalıkta gezmesine hak ettiklerini almamalarına dayanamıyorum, tecavüzcülerin engelli kıza tecavüz edip tutuksuz yargılanırken bir de o kızı hamile bırakabicek imkanları olmasına bu kadar adaletsiz bir ortamda bulunmaya dayanamıyorum, binlerce kadının işkenceyle genelevlerde çalışmak zorunda olmasına dayanamıyorum, sadece vajinası var diye 15 yaşındaki çocukların 100 kişinin tecavüzüne uğramasına dayanamıyorum.

hep bir kızımın olmasını hayal ederdim artık korkuyorum. bu kadar adaletsizliğe dayanamıyorum. terliyorum dişlerimi sıkıyorum ama içimdeki öfkeye engel olamıyorum.

hala tecavüzcüleri koruyan bir zihniyetin olmasına inanamıyorum. bu köpeklerle aynı şehirlerde yaşadığımıza o şerefsizlerin akşam olunca evlerine gidip rahat yataklarında yatmaları ağırıma gidiyor. dünya var oldukça böyle hayvanların olacağını biliyorum ama onlara cesaret veren kanunları, onların serbest gezmesine neden olanları ama dekolte giyinmiş kuyruk sallamış diyen piçleri o tecavüzcülerden ayıramıyorum.

iyiki bu tecavüzcülerden hiçbirini tanımıyorum çünkü tanısam neler yaparım ben de bilmiyorum.

fazla bir yorum yapmaya gerek yok sadece küfür edebiliyorum. elimizden sadece bu geliyor ve yetkililer maalesef uyuyor.
  • (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
    edit: sonra bu seri katiller, manyaklar, psikopatlar nasıl ortaya çıkıyor diye kara kara düşünülür. nasıl çıkıyor acaba?
  • bunu yapan/yaptıran kişilerin soğuk kanlılığına,haberi okuyan insan evlatlarının insan yanları kanamıştır..öldü ulan o çocuk öldü,ruhu öldü,yaşamı yeşerirken soldu..etrafında olsa böyle bir şey ahlakından! saklar geçiştirirler yüce ahlak sahibi aile anaları,babaları..

ya adalet dedirten bir haber..
  • alçaklıktır.

ama bilinir ki bu ülkede "tecavüz serbesttir".. yani bunu yapan, yaptıran adamlar serbest kalacak. çocuğun rızası var denecek. avrupanın en büyük adalet sarayı barındıran ülke yine adaletsizlik feryatlarına ve gözyaşlarına boğulacak.

çünkü adalet burada yok. burada herkes kendi başının çaresine bakıyor.
  • neden her ülkeye en az bir tane toplama kampının gerekli olduğunun açık örneklerinden biri.