şükela   tümü | bugün
 • http://www.haberturk.com/…468-mide-bulandiran-haber

  mersin'de gerçekleşmiştir.

  annenin mesleği tepki göstermemizi engeller mi acaba tepkisiz toplumum?
 • insanların artık ne denli gözü dönmüş birer mahlukat haline geldiğinin kanıtı olan haber. bu nasıl bir şerefsizlik örneği, zaten kadına çektirdikleri yetmemiş gibi hiç bir suçu olmayan bir masuma nasıl böyle bir ceza reva görülebilir ki? tüm bunlar insanların çaresizliğinden kaynaklanıyor, onları koruyacak ne bir devlet ne de kanun var bu ülkede. şimdi şikayetçi olunmuş evet, bakalım bu insansılar ne kadar ceza alacak hep birlikte görücez nasıl olsa. koca bir hiç.
 • sadece bu suçu işleyen değil, işleten de, göz yuman da, buna ortam hazırlayan da, çocuğunu böyle bir ortama dahil eden annenin de ağırlaştırılmış müebbet ile cezalandırılması gereken, türk milletinin aslında ne kadar ahlaksız olduğunun kanıtı olan binlerce tecavüz, adam kaçırma ve türevi mafyatik haberlerden bir diğeri olan.
 • (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
  edit: sonra bu seri katiller, manyaklar, psikopatlar nasıl ortaya çıkıyor diye kara kara düşünülür. nasıl çıkıyor acaba?
 • bunu yapan/yaptıran kişilerin soğuk kanlılığına,haberi okuyan insan evlatlarının insan yanları kanamıştır..öldü ulan o çocuk öldü,ruhu öldü,yaşamı yeşerirken soldu..etrafında olsa böyle bir şey ahlakından! saklar geçiştirirler yüce ahlak sahibi aile anaları,babaları..

  ya adalet dedirten bir haber..
 • alçaklıktır.

  ama bilinir ki bu ülkede "tecavüz serbesttir".. yani bunu yapan, yaptıran adamlar serbest kalacak. çocuğun rızası var denecek. avrupanın en büyük adalet sarayı barındıran ülke yine adaletsizlik feryatlarına ve gözyaşlarına boğulacak.

  çünkü adalet burada yok. burada herkes kendi başının çaresine bakıyor.
 • neden her ülkeye en az bir tane toplama kampının gerekli olduğunun açık örneklerinden biri.
 • bu hayvanlığı yapanın ve azmettirenin yaşama hakkı yoktur. o çocuktan bundan sonra ki hayatında ne bekleyebilirsiniz ki. o çocuğu diri diri mezera koymuşlar. allah belanızı versin. bu pislik içindeki kokuşmuş ama göstermelik dindar toplumdan da bi bok olmaz. ondan sonra batının ahlaksızlığı batının ahlaksızlığı diye gezer durursunuz. ahlakınızı sikeyim sizin.
 • başlığı görünce aklıma gelen ilk şey uçurtma avcısı * oldu. haberi okumaya içim el vermedi, spoiler vardır belki diye diğer yorumları da okumadım, çok üzüldüm sadece.
 • gördüğümüz gibi tecavüz ülkemizde yalnızca erkek çocuklarda travmaya yol açıyor, yalnızca onların psikolojisi bozulabiliyor tecavüz sonucu, bir tek onlar intihar eğilimi gösteriyor.
  mardin'li n.ç
  siirt'li h.t, s.t, g.e ve ş.y
  bursa'lı b.ç hüseyin üzmez marifeti
  daha niceleri...
  daha dün, şırnak'lı h.ö'ye "katillerinin" beraatini müjdeledi mahkeme.

  kız çocuklarımız analarının karnında tecavüzü beklemeye başladıklarından onlara koymuyor tabi.
  bu çocuklar, bu insanlar, kadınlar yalnızca iki harf, bir noktalar artık hayatta.
  mersin'li m.k'yı unutmayın.
  ama annesi s.k'nın yaşadıkları için de bir damla göz yaşını esirgemeyin.