şükela:  tümü | bugün
 • insanların artık ne denli gözü dönmüş birer mahlukat haline geldiğinin kanıtı olan haber. bu nasıl bir şerefsizlik örneği, zaten kadına çektirdikleri yetmemiş gibi hiç bir suçu olmayan bir masuma nasıl böyle bir ceza reva görülebilir ki? tüm bunlar insanların çaresizliğinden kaynaklanıyor, onları koruyacak ne bir devlet ne de kanun var bu ülkede. şimdi şikayetçi olunmuş evet, bakalım bu insansılar ne kadar ceza alacak hep birlikte görücez nasıl olsa. koca bir hiç.
 • sadece bu suçu işleyen değil, işleten de, göz yuman da, buna ortam hazırlayan da, çocuğunu böyle bir ortama dahil eden annenin de ağırlaştırılmış müebbet ile cezalandırılması gereken, türk milletinin aslında ne kadar ahlaksız olduğunun kanıtı olan binlerce tecavüz, adam kaçırma ve türevi mafyatik haberlerden bir diğeri olan.
 • (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
  edit: sonra bu seri katiller, manyaklar, psikopatlar nasıl ortaya çıkıyor diye kara kara düşünülür. nasıl çıkıyor acaba?
 • bunu yapan/yaptıran kişilerin soğuk kanlılığına,haberi okuyan insan evlatlarının insan yanları kanamıştır..öldü ulan o çocuk öldü,ruhu öldü,yaşamı yeşerirken soldu..etrafında olsa böyle bir şey ahlakından! saklar geçiştirirler yüce ahlak sahibi aile anaları,babaları..

  ya adalet dedirten bir haber..
 • neden her ülkeye en az bir tane toplama kampının gerekli olduğunun açık örneklerinden biri.
 • bu hayvanlığı yapanın ve azmettirenin yaşama hakkı yoktur. o çocuktan bundan sonra ki hayatında ne bekleyebilirsiniz ki. o çocuğu diri diri mezera koymuşlar. allah belanızı versin. bu pislik içindeki kokuşmuş ama göstermelik dindar toplumdan da bi bok olmaz. ondan sonra batının ahlaksızlığı batının ahlaksızlığı diye gezer durursunuz. ahlakınızı sikeyim sizin.
 • başlığı görünce aklıma gelen ilk şey uçurtma avcısı * oldu. haberi okumaya içim el vermedi, spoiler vardır belki diye diğer yorumları da okumadım, çok üzüldüm sadece.
 • gördüğümüz gibi tecavüz ülkemizde yalnızca erkek çocuklarda travmaya yol açıyor, yalnızca onların psikolojisi bozulabiliyor tecavüz sonucu, bir tek onlar intihar eğilimi gösteriyor.
  mardin'li n.ç
  siirt'li h.t, s.t, g.e ve ş.y
  bursa'lı b.ç hüseyin üzmez marifeti
  daha niceleri...
  daha dün, şırnak'lı h.ö'ye "katillerinin" beraatini müjdeledi mahkeme.

  kız çocuklarımız analarının karnında tecavüzü beklemeye başladıklarından onlara koymuyor tabi.
  bu çocuklar, bu insanlar, kadınlar yalnızca iki harf, bir noktalar artık hayatta.
  mersin'li m.k'yı unutmayın.
  ama annesi s.k'nın yaşadıkları için de bir damla göz yaşını esirgemeyin.
 • neden idam cezası geri gelmeli sorusunun cevaplarından sadece biri olan haber.

  hatta bazen bana, idam cezası bu türev yaratıklar -hayvan demedim dikkat edersen- için yetmez gibi geliyor. bu çocuğun hayatı bitti, ruhu bitti, psikolojisi bitti, yok bu çocuk; yok!

  herkesin keyfine ve yetkisine göre işlemesin şu ceza işleri, gerçek vakalara da işlesin hem de en ağır şekilde.

  ulan bu nasıl sapkınlık, bu nasıl iğrençlik?! ah, yakalanıp en ağır cezaları almanızı öyle istiyorum ki! biz yetişkinlerin bile güvenliği yok ki, sabilerinki nasıl olsun.

  klişe bir söz ama, bu dünyaya çocuk getirmemek için milyonlarca sebep var. bazen kıyamet kopsa diye dua ediyorum. kopsa da tüm pislikler yeryüzünden silinip, hak ettikleri yeri boylasa!
 • önce idam cezasını düşündürten daha sonrasında ise derin bir nefes alıp "hayır bu kadar kolay kurtulmamalı" dememe neden olan haber.
  (bkz: aynısını ona da yapacaksın)
  ardından penisini kesip çiğ çiğ yedireceksin. sonra idam. bakalım tecavüz oranları düşüyor mu yoksa düşmüyor mu.