şükela:  tümü | bugün
 • bu akşam adresime gönderilen ifşa amaçlı rezil bir videonun başlığıdır aslen. başlık oradan devşirme. peşin ekleme: öyle imla kuralını siktirtmeyin, sinirden ikinci kez okuyup kontrol filan edemem, sigara içmem gerekecek çünkü derhal!

  (sözlükte daha önce açılan bir konu ise, başlığı bulamadım ve hiç denk gelmedim)

  videoda 8 ve 11 yaşlarında iki kız çocuğu ve fazla besili gürbüz bir bok beyinlinin muhabbetleri var. bir noktada piç kurusu kızlara evde yalnız olup olmadıklarını soruyor! ortalarda bir yerde muhtemelen yatağa geçip donunu indiriyor ve sürekli "x odan var mı? x evde yalnız mısınız?" diyerek hitap ettiği kıza "x sütyenin var mı?" gibi bir şey soruyor. çocukların gözlerindeki dehşet tarifsiz. arada keyiften kaydırdığı kelimeleri ya da tam metni anlamak için bile olsa ikinci kez izlemedim bamya çüklü ergen tacizini.

  işte şu piç (mozaikler ve siyah bant kendi öz çalışmamdır, videodan basıldı) : bamya çüklü ergen taciz

  niyetim, ifşa olursa itilip kakılmaktan temelli dellenerek, geleceğin sokak elleyicisi olacak bu ergene en kallavi küfürlerimi savurmak değil! zaten kız çocuklarını da tekrar tekrar blurladım.

  niyetim anne babalara seslenmek, anırmak: lütfen ama lütfen şu çocuklarınızın internet kullanımına denetim getirin. ota boka salakça paylaşımlarınız için sosyal medyanın götünü kesiyorsunuz, çocuklar da size özeniyor. allah sizin belanızı versin! sonra da gelsin kaçma vakaları, gelsin müge programları, gelsin sanal tacizler!

  bu bir ergenin sikini bedavadan kaldırmaya çalışma denemesi olabilir ama yemin ederim, daha önce böylesi bir soruyla lank diye ya da ima ile bile karşılaşmadığı muhtemel şu kızın beyninde bu cümle ömrü billah yankılanacak!

  anneler babalar, siz yine hobi olarak sevişin, doğurun ama lütfen sahip çıkın. teknoloji bokuna kız-erkek çocuklarınız sik-am-göt görüp salyalı şehvet sözcüklerine kurban gitmesinler. lanet olsun erken yaşta aldığınız akıllı telefonlara ve tabletlere. yan bahçede iki encik kız var, halleri vakitleri güzel. kimi zaman hayvanlarımı severler, anne babaları ile otururuz vs. ne zaman ikisine birden denk gelsem: "nooolurrr sosyal abi, kanalımıza abone ol, yutıplarımızı beğen, abone kazandır bize!" tövbe billah her seferinde başka bahaneler uydurmaktan ter basıyor. akşamları karaoke ile bağıra bağıra şarkılar, türküler bir zımbırtılar kaydediyorlar, duyuyorum. kızlar çok saf, sözleri çok masumane; daha ders çalışacakları, okula su matarası taşıyacakları yaşlar. ama mal anne baba ne yapıyor? dostumsunuz ama malsınız; "bu telefon eskidi, daha yenisini alalım çuuucuumm!" al, daha al sen! görürsün ebeni tünel çıkışını; kıyamadığın kızlarına, esmer, dombili, kıl yumağı bir gundinin ekran tacizinde ya da daha korkuncu gerçek tacizinde!!!...

  ulan sanma ki seni unuttum döl israfı bamya kafa: gel ben de çeşit çeşit sütyen var. ben seninle muhatap olmam, sapkın zihniyetli değilim. ama sana giydirir de sokağa çıkarırım bak döve döve, o çükünü de fermuarına sıkıştırırım oğlum! git abdest al tövbe et, porno mu izlersin ne bok yersin bilmem ama çocuklara tebelleş olma. bunun tam sürümünü de yayınlarım bak! ufaksın diye daha fazla bozmuyorum ağzımı ama cebime girecek kadar da değil, götünün kılları çıkmış, akıllı ol da çarşıda pazarda yolmasınlar çükünü! biliyorsun, daha bir amcanınkini kendi ağzına soktular, yeni!