şükela:  tümü | bugün
  • 2002 - 2013 yılları içinde paralel yapılanmayla ortak kararlar almış, ortak ilişkiler yürütmüş, son üç yılda ise yapılan çizilen her şeyi bozmaya karar vermiş hükümettir.

evet şimdi bunlar kahraman diye övülüyor... bu kadar cemaatçi kadrolaşırken gözünüz neredeydi amk.
  • aynı zamanda "ne istediler de vermedik" diye işbirliklerini açıkça itiraf eden, çeşitli operasyonlarla devletin ve hatta tsk'nın içerisine cemaat kadrosunu kendi elleriyle yerleştiren de hükümettir.

dünün muhterem hocaefendisi bugün terör örgütü lideri olduysa, öncelikle dünkü işbirliğinin de hesabı açıkça sorulmalıdır. dün mukaddes diye çorabına sarılanlar bugün kafasına sıkmaya çalışıyor, yersen.
  • şu haberden sonra sinir eden durumdur. arkadaş ben 2011 yılında üniversite 2007 yılında oksye girdim hiç ummadığım tipler benden iyi sonuçlar aldı bu yüzden zaten ergenlik bunalımda olan ben daha da içime kapandım meğer herifler kopyayla şifreyle sağlamış bu başarıyı. bu ne pişkinliktir.

benim girdiğim ygsde şifre iddiaları ayyuka çıktığı halde bile hükümet bir adım atmamıştı. kendini affetirmesi için bu sınavlarda mağdur olmuş kişileri zamanında fetöcülere yaptığı gibi sorgusuz sualsiz devlete alması lazım. tabi ki bunu yapmayacak yüzsüzlük demiştim de mi. her sene amerikaya giden maddi durumu kötü tiplerden kıllanıyorduk ama laf etsen kıskanıyon falan derler diye sustuk ve enayi yerine konduk. bu ülkede ne gelirse kanunlara uyanın, hile hurda yapmayanın başına geliyor .