şükela:  tümü | bugün
  • 12 şubat’ta başlayacak güney kore’nin ev sahipliğini yaptığı kış olimpiyatları’ndan önce sporculara dağıtılan 110 bin prezervatifin bir anda tükenmesi olayıdır.

yapmayın evladım yapmayın yavrum.
    deprem olmazsa sorun yok.

kaynak

edit: imla
  • e ne guzel

koreli defolamak
  • 2900 kişiye paylaştırılarak gerçekleşmiştir. ben şahsen bu olaydan kuzey kore'yi sorumlu tutuyorum. o insanların ne koşullarda yaşadıklarını bilemiyoruz...

diğer yandan, kış olimpiyatlarından bahsediyoruz burada, insanların ısınması lazım. kramp girer mazallah.
  • karı görüp kayacaklardır.
  • gündüz karda,gece yatakta kayacaklar.
  • bir rokette güney koreden, falcon heavy kadar heycanlandırmıştır.
  • her olimpiyat oyunlarından önce yaşanan hadisedir. izmir universiade da gördüğüm yaşadığım üzre az gelebilir.. çünkü sporcuların boş günleri olacaktır. insanlığın büyük çoğunluğu artık böyle saçmalıklara tıkınıp hayatı yaşanmaz hale getirmiyor . herkes rahat ( sen dışında ) .

- hapishaney girip çıkan birinden duymuştum; biz dışarda hapisis aslında kendimize yaptıklarımızla.

( kondomdan girip kamu spotu olarak çıkarım akıllı olun )
  • çoğu sporcunun olimpiyat oyunları, dünya kupası, kıta veya dünya şampiyonaları gibi uzun süren organizasyonlarda vücutlarını belirli bir performans seviyesinde tutmak için normal sıklıklarından çok daha fazla cinsel ilişkiye girdiğini bilmeyenleri şaşırtmış hadise.
  • olimpiyatların isminin orgympiyat olarak değiştirilmesine bir adım daha yaklaştıran gelişmedir.
  • (bkz: balon yapmak)