şükela:  tümü | bugün
  • otomobillerle ilgili yazdığı ve teknik bilgileri oldukça güzel bir üslupla anlattığı entry'leri ile dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. #58334194 ve #56950348 nolu entry'leri pek bir şükela. bu tür teknik konularda yetkili bir abiye benziyor. umarım bu tarz entry'lerinin devamı gelir.
  • tc kimlik numarası bir eksik yazılmış.
  • mezun olduğum fakültemde çok iyi diye düşündüğüm akışkancı hocalardan çok daha iyi akışkanlar mekaniği anlatan yazar. anladığım kadarıyla kendisi askerlik belasından ötürü adım adım akademisyenliğe doğru gidiyor. bizim hocalarımızın en büyük sıkıntılarından biri öğrencinin seviyesine inemeyerek en hakim oldukları konuları bile onların anlayacağı şekilde anlatamıyor oluşu. istemiyor olsa bile bu kadar sade ve net biçimde bu teknik konuları detaylıca anlatabiliyorsa akademisyen olmayı düşünmeli bence. kendisine saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
  • ben şahsıma ait #59175219 nolu entry ile bilgiyi sözlüğe emanet etmek başlığını makina fakültesi kırtasiyesine çevirmekle iyi mi ettim kötü mü ettim diye düşünürken gelip #59187752 nolu entrysi ile başlığı makina fakültesi kütüphanesine çeviren harikulade yazardır.
  • gerçekten iyi yazar.
  • fibonacci dizimi olur aynı zamanda kendileri.ilgili dizimde her sayı kendinden bir önceki ile toplanarak elde edilir.her sayı bir önceki sayıya bölündüğünde ise estetik ile özdeşlesen altın oran elde edilir.
  • 23 kasım 2058 saat 13:21 de demek olabilir. o saatte birileri ölecek, birileri doğacak. ne kadar mucizevi bir olay.

neyse konumuz bu değil tabii ki.
    asıl tanım: geleceğimden kesitler yaşayan yazar.
    (bkz: makine mühendisi)

ayrıca içinde ağlar mı bilmiyorum ama mercedesi olacağı kesin.

"money can not buy happiness. but somehow its more comfortable to cry in a mercedes than it is on a bicycle."
  • iyi ki doğduuun fibonacci!

"dişi çorap cinini paketledim verdim postaya,
    şarkıyı da öğrettim ..."

https://www.youtube.com/watch?v=vg5himnpx7k
  • her gün entry'lerini tekrar tekrar okuyup tebessüm ettiğim yazar.