şükela:  tümü | bugün
  • 118 10 diyerek sallanan hatunların içinden son sözü alıp "10" diyen, dişlek, kızıl saçlı ve muhtemelen çok sağlam torpili olan hatun. zira son sahneyi kendisinin kapmış olması başka bir ihtimali akla getirmiyor.
  • birkaç kişinin farklı farklı zamanlarda bu kadından bahsettiğine şahit oldum yakın zamanda. dikkat çekip, reklamın daha fazla konuşulmasını sağlamaya çalışmışlar zannımca. o kadından her bahsettiğimizde seve seve "118 10" diyorsunuz birkaç kez.
  • dişleri ekranı delip geçecek diye korktuğum hatun.
  • valide sultanın her fırsatta televizyona terlik fırlatma sebebi. hayır yani terliği alıp gelmekten tığ gibi kaldı kadıncağız. yakında maratonlara sokmayı düşünüyoruz.
  • bence reklamın iyisi kötüsü olmaz mantalitesi bir yana, reklam kendinden ne kadar bahsettirirse o kadar iyidir mantalitesini iyi benimsemiş olan 118 10 sahiplerinin bir başarısıdır bu hatun.
    kaç gündür hemen girdiğim her arkadaş ortamında bu hatunun dişleri ve nasıl olur da sonunda onun gösterildiği, yandakilerin daha güzel olduğu falan konuşuluyor. evde tv izlerken reklama denk gelirsek 'bak bak şimdi dünyanın en güzel kızı 10 diyecek' falan deniliyor. vesaire, vesaire...
    sözlükte kendisine bir başlık açılması da cabası olmuş ve ben bu tuzağa kendi ellerimle düşüyorum (bak bunun hakkında da ben bir tez yazacam, advertisement's paradox diye (bkz: observer's paradox)). ama olsun, bunu da yaptırdılar ya helal olsun.
    elalem gitsin balık ayhanları tutsun, ilkokulda hangi zil çalıyordu diye sorsan cevaplayamayacak insanlara bile 118 18'in melodisini şıp diye hatırlattırsınlar, ama yine de bu kız kadar bahsettiremesinler... valla helal olsun.
  • eğer 10 yaşında olsaydı reklamın * çok daha akılda kalıcı olacağını düşündüğüm kişi. neticede herkes hatun oynatıyor, herkes son iki haneyi bastırarak söylüyor. ama onu* yaşla eşleştirsen yaptığın işin bir farkı olur, hatırlanırsın. harcanıyorum buralarda yemin ediyorum.
  • kuşum aydın'ın civciv videosunu hatırlattı bak şimdi. tavşan kardeeşş ihihih
  • dişleri iğrenç bi sarı olan hatundur.
  • 10 parmağında 10 marifet olduğundan konmuş hatundur.