şükela:  tümü | bugün soru sor
  • elden gidip almanın gözünü seveyim

teknoloji firmaları cayır cayır kredi dağıtırken vodafone gibi bir firmaya ayda 300 lira verip piyasadan 800 lira pahalıya telefon almak için çekilen işkenceye değermi

adamların marka vodafone sistem hala telsimden hallice

bu adamlar daha düne kadar saat 00.00 da sistem güncellemesi ayağına interneti kesiyordu .bu adamların hattını kullanırım çöp almam

o hattıda spotify hatrına kullanıyorum
  • işte bu nedenle turkcell'den vazgeçemiyorum. kazık mazık ama müşteri hizmetleri tarafından hiç mağdur edilmedim.

vodafone'dan ise sadece bir sefer muhatap olduğum halde illallah dedim.

türkiye'de vodafone pişmanlıktır.
  • aklı olan vodafone' a kesinlikle bulaşmaz. bu adamlardan isteyen bir fiber internet hizmeti almayı denesin bakalım neler oluyor. adamlar daha kendi çektikleri hattan habersizler. "beyefendi öyle bir hat belirttiğiniz bölgede bulunmuyor" dediklerinde gidip kabloların, santralerin, dağıtıcıların resimlerini çekip mt' ye gönderdiğimde aydınlandılar. sonrasında koskoca ilçeye yaptıkları milyon tl lik yatırımın karşılığını her başvurana böyle geri döndükleri için alamadılar. zor alırlar ve alamazlar. bu sırada görüştüğüm müşteri temsilcileri ve sosyal medya ekipleri berbat derecede insanla dalga geçen kesinlikle çözüm sunmaktan uzak top çevirmek üzere hareket eden bir ekipten ibaretti. kendi hattımı bile aldığım ilk gün açılır açılmaz sözüm ona red abonesi olduğum için özel müşteri temsilcimi aramam gerektiğini ilettiler ve bende aradım. anam karşıma çıkan hanımefendi açtı ağzını yumdu gözünü, en son bana bağırarak telefonu kapatıyordu. sorduğum tek soru bazı doğrulama kodları ulaşmıyor hattımı vodafone a taşıdıktan sonra acaba sorun mu oldu kontrol edebilirmisiniz diye sorduktan sonra bir görseniz... inanın ya çağrı merkezlerinde özellikle böyle çözümsüzlük üzerine temel kurup insanları yolunacak kaz niyetine gondiklemek istiyorlar, ya da bu arkadaşlarınmüşteri deneyimi veya herhangi bir kalite değerlendirmeleri bulunmuyor. bu arada gelecek heyecan verici temalı mottoları ile kendilerine bu yaşattıkları olumsuz tecrübeler sonrasında fena güldürmektedir. neyse zaten benim bu şikayetim hiç bir yerde karşılık bulmadı, bunları göze alarak vodafone ürün ve hizmetlerinden yararlanmayı seçebilirsiniz.
  • rezalete 9/10 veriyorum. 1 puanı da vodafone'a güvenen arkadaş yüzünden kırdım.

şirketler, insanları nerden nasıl yağmalarız? taktiğiyle her yerden sömürmeye devam ediyor. ses çıkarılsa bile caydırıcı cezai işlem uygulanmadığı vakit bu tarz olayları daha çok duyacağız gibi. durum kimi kime şikayet ediyorsun'dan öteye geçemiyor ne yazık ki.
  • okumadığım rezalet.

yazar olduktan sonraki ilk entry ve bunu başlık açarak yapıyorsun. başlık ismine 12 şubat 2019 diye başlamayı düşünemiyorsun. bu aralar formata takmış biri olarak beni gerçekten üzüyorsun. vodafone’u bilmem ama ben yanında değilim.
  • yazarlığı henüz onaylanmış ve ilk düşüncesi rezalet başlığı açmak olan insan hezeyanı. daha dur hele bi soluklan yeğen. ayrıca neden vodafone kötüleniyor ve hemen akabindeki entryler diğer operatör güzellemeleri içeriyor? bilemiyorum altan...
  • bu rezaletten sonra hemen hattimi iptal ediyorum, artik yanimda ev telefonu tasiyacagim.
  • vodafone daha çekim kalitesini tutturamamış adam gelmiş burada telefonu daha pahalı satıyorlar rezalet diyor. asıl rezalet istanbul'un bir çok yerinde vodafone'nin çekmiyor olması.