şükela:  tümü | bugün
  • allah nazardan saklasın yine yarrak gibi oynuyor fener.
  • top volkan demirelin muhteşem kurtarışı eşliğinde gol oldu.
  • bein tv nin ingilizce yayınını izliyorum, bir türk spiker ingilizce (!) anlatıyor maçı: the alper passes to the volkan...
  • http://eksisozluk.com/entry/18741904

14 sene önce bir fenerbahce maciyla baslayan sürecte ta cehennemin dibine kadar düstü bu takim. sütlüekmeksporlarla yozgatgücü belediyelerle karsilasti. taraftarina çileler çektirdi, isyan marşları yazdirdı. 90'da attığı golle yükselme grubuna cıktı, en pahallı kadroyu kurup 90da gol yiyip küme düştü. antalya'da finalde rakip penalti kacırdı o da kacırdı. tribunde bizleri hem sevincten hem üzüntüden ağlattı. 14 yıl sonra bu ligde yine bir fener macı. bugün bize bayram. isterse mac sonunda 5 gol yemis olalim, bugün benim "görmeden ölme" listemden bir madde siliniyor. belki tribünde olup ilk santrayla (bkz: isyan marsi)ni soyleyemeyeceğim ama bugün benim için bayram. döndük ulan ıssız kuytu köşelerden döndük be!! daha ne olsun.

"her şeyden öte sevdik biz seni
    göztepemiz sen çok yaşa "
  • o kadar yıl geçmiş o kadar hatalar sonrasında yapılan transfer harekatları planlar falan filanlar geldiğimiz nokta yine atıf şeşuyla gol arıyoz amk
  • o değil de fenerin sezonun ilk maçında attığı gol ofsayt. aynı şeyin beşiktaşa olduğunu düşünüyorum da şimdi "demirören'e borç, mhk desteği, tiner..." bir çok sıçmık ortaya atılacaktı. nedense fenerli arkadaşlar kendilerine olunca "hakemin dikkatsizliğine gelmiş." falan diyor. bazıları da hiç o konuya değinmiyor nedense.
  • "ayı oynatmak 1980'lerden beri suç kapsamında olduğu için fenerbahçe maçın iptalini ve skorun lehine tescil edilmesini talep edebilir."
  • yukarıda biri kralın geri döndüğü maç yazmış

çabuk döndü dikkat ederseniz

1-1
  • devre arasında çalan çav bella ile goztepe'nin gönüllere taht kurmasını sağlamıştır. maçın galibi önemli değil şu saatten sonra.

edit: şimdi de izmir marşı başladı, yer gök inliyor yaşa mustafa kemal paşa yaşa diye. gözlerinizden öpüyoruz var olun.
  • volkan denen kaleci havada askıda kalayım, artistlik yapayım derken topu içeri almıştır. teşekkürler volkan.