şükela:  tümü | bugün
  • yerleştirme işlemlerinde hata yaptığını kabul edip özür dilemesidir.

(bkz: pardon)

kaynak
  • istifa edemeyecek kadar karaktersiz kişilerin halen ösym'de çalıştığı gerçeğini gözler önüne sermiştir. tıpkı devletin diğer kurumlarında olduğu gibi. allahım ve milletim beni affetsin diyip paçayı sıyırmaya iyice alışmışlar. ok. hakkım var ise zehir zıkkım olsun.
  • artık sadece sınavları değil, sonuç ve yerleştirmeleri de beceremediklerinin itirafıdır.

sanmıyorum ki dünyada bu kadar para alıp da karşılığını veremeyen başka bir organizasyon olsun. yaptığı her hataya ücret iade etmesi gerekir değil mi? şu aşamadan sonra tüm sınavlara 10 tl zam bindi yine.

çünkü bu ösym. hata yaptıkça zam yapıyor.
  • çok affedici devletimiz, milletimiz maşallah. teröristle işbirliğini bile affediyor milletimiz. ne demek sevgili ösym, ne demek yahu. devede kulak bu.

ülkede profesyonel olarak yönetilen kurum ya da kuruluş -çok ciddi söylüyorum- bir elin parmaklarını geçmeyecek seviyede. nasıl hâlâ çökmedik, şaşırıyorum bazen.
  • adaletsizliği üniversite sınavına da taşıyan bir anlayış ülkemizde yerleşmeye çalışıyor. işte bu hata bunun artık yüzsüzce kabul edilmesidir.
  • çok nadir görülen, devletin bir kurumunun özür dilemesi olayı.
    istifa mı? adamlar özür dilemiş daha ne yapsınlar? zaten yeterince zor burnundan kıl aldırmak onlar için. osym ağlıyor şu an.
    o değilde şu yanlışlıkla yerleştiği söylenen garibanlar daha üniversiteye kayıt bile yaptıramadan tekrardan üniversitesiz mi kaldı acaba?
    diğer yandan, ek puanı eklenmediği için üniversite kazanamayan o garibanlar acaba ne paparalar yedi anne babalarından?
    özürmüş. özrünüzü sevsinler.
    lan bir tane iş yapıyorsunuz, onu da düzgün yapın. her yere eş, dost, akraba doldurursan olacağı bu.
    daha önce de fetöşçüleri doldurup milletin hakkını öyle yemiştiniz. millet itiraz edince de toplu şekilde"hayır hata yok, biz tatmin olduk" denilmişti.
  • akp ülkeye çökmeden önce üniversiteyi kazandığım için binlerce kez şükrettiren durum.
  • resmi bir kaynaktan görüntülenmesi gereken duyurudur.
    edit: buyrun
  • ösym denen içi şerefsizlerle dolu kurumun yaptığı son rezilliktir. bu bir değil iki değil, son yıllarda sürekli rezaletlerle gündeme gelen bu kuruma hiçbir denetleme ve ceza gelmediği için istedikleri gibi at koşturuyorlar. şimdi insanlar bu kuruma nasıl güvensin? sürekli milyonlarla insanın beklediği geleceğini bağladığı sınavları yapan bu kurumun acilen temizliğe gitmesi gerekiyor.

içimde söyleyemediğim pek çok küfür var ama tutuyorum. hak ettikleri cezayı bu ülkede alamayacakları için gerçekten fazlasıyla üzgünüm.