şükela:  tümü | bugün
  • antalya lara’da bulunan beerzone tarafından uzunca süredir satın aldığımız menülerde sanırım ki fiyat revizesine gidilmiş, artık dolarla alınan ekmek unu mu yoksa hamburger köftesi mi zam nedeni tam bilinmiyor.

normalde 19,75 tl olan beerzone oldtown hamburgerden iki adet sipariş ettik, hesap geldiğinde 2 hamburger için adisyona 43 tl yazılmış, yani tanesi 21,5 tl’ye tekabül etmekte, mesela fazladan alınan 1,75 ne beni fakir eder ne de koca restoranı zengin eder, fakat bu durumda şuna dikkat çekmek istiyorum, şark kurnazlığı ve dolandırıcılıktan ibaret esnaf hilesi yapılmış, madem o fiyattan satıyorsun, board ve menüleri de güncelle veya değiştir, umarım bu konuya bir el atılır, derdini sikeyimciler gelmeden ss ayrıca vermek gerek.

menü ve adisyon
  • çok rezil bir rezillik
  • (bkz: derdinizi sikeyim beyefendi)

dolandırıcılık olmayan hede.

doğalgaza yüzde 50 zam yapıldığında böyle başlıklar açın efendim.
  • amk tatile gitmişsin ve parayı ezmek için gitmişsin belli ki ama gelmiş burda 1.75 tl fiyat farkı için başlık açıyorsun. dostum sen köyüne geri dön ve yalakta çimmeye devam et.

tatil senin neyine çomar, hadi anam naş naş.
  • ben olsam rezilliğe karşı rezillik çıkarıp menüde yazan tutarı öderdim. zaten hukuki olarak doğrusu da bu.
    ayrıca olayı hafife alanlar için mesajımız rezaletin büyüğü küçüğü olmaz.
  • ohoo ota boka rezillik..

o zaman ben de geçen 1 porsiyonu 20 lira 1,5 porsiyonu 33 lira olan yemek ile ilgili başlık açayım...