şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 11 ağustos 2018 fenerbahçe bursaspor maçından sonra bursaspor kulübü tarafından yapılan açıklamadır.

  "fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, önce maç öncesinde bizim en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine ve bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz bu vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz. saha dışındaki bu davranışınızı, maç içindeki hakem ve var kararlarıyla birleştirdiğinizde nasıl bir açıklama yapacağınızı merakla bekliyoruz. koç...

  bursaspor kulübü"

  kaynak: https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23934

  edit: açıklama silinmiş; ss: https://eksiup.com/fb9e6c41982
 • ortamı germek demek rating demek. türkiye'de bundan herkes faydalanıyor. rating uğruna yapılan gereksiz ve saçma açıklamadır. ali koç'un bu tuzağa düşeceğini hiç zannetmiyorum. sağduyu her zaman egemen olacaktır, fenerbahçe'yi bu sene istedikleri ortama çekemeyecekler.
 • o sondaki koçla ilkokul düzeyinde bir gönderme yapılmamıştır umarım.
 • resmi bir hesabın yaptigi seviyesiz bir aciklamadir. daha lig yeni baslamis, ali koc ilk lig macina baskan olarak cikmis, yapilan aciklamaya bakin. kasitli olarak yapildigini dusunuyorum , fenerbahce'nin ali koc ile yakaladigi havayi bozma cabalari. bunlardan daha cok gorecegiz galiba.

  edit: an itibari ile aciklama bursasporun resmi twitter sayfasindan silinmistir.
 • gayet de haklı iddialar ve suçlamalardır.

  bir beşiktaşlı olarak bursaspor'u zerre sevmem o ayrı, ama sen sezona "küfür yok beyler" diyen ganyotçu gibi başlar ve daha ilk maçtan alışmadık götte donun durmayacağını ispatlarsan, adam koç moç dinlemez sokar sana lafı.

  siz kim efendilik kim ulan?
 • bursaspor yönetimi trabzonspor’dan yönetici transferi yaptı sanırım. o nasıl saçmalamak lan?
 • an itibariyle silinen açıklama.

  ahahahahahhahahahahahahaha denginizle uğraşın hadi abisi.
 • sadece fenerbahçe maçlarından ve son hafta kümede kaldıkları maçtan sonra tv'lere çıkan bir zatın yaptırdığı iğrenç açıklama. ulan söylediğiniz olayın fenerbahçe ile ne ilgisi var ? gidin emniyet'e şikayet edin. polis dövmüş, bize ne ? bu neyin kafası ?

  tek bir küfür olmadı, zaten başkanları da ali koç bizi çok iyi ağırladı, teşekkür ediyoruz dedi. bursa'nın bi tribününün sponsoru koç ama koç'u ayrı yazıp hedef göstermek ters teper söyleyeyim. sponsorluktan bi çıkılırsa dımdızlak ortada kalırsınız, aklınızı başınıza alın.

  bu açıklamaya 1 tinerci de destek çıkmış :)) o kadar berbat bir kadroları var ki artık nelerden medet umuyorlar. vah kıyamam :)) sıranızı bekleyin ;)

  edit: açıklama silinmiş. ali ay'ın haberi olmadan o yazı paylaşılmış. bu nasıl rezalet anlamadım. dilerim o yazıyı paylaşan ergen hemen bu gece kovulur.
 • sen adamın ilk penaltısını ofsayt diye yersen (kaldı ki olması gereken), ikinci penaltısını da çarpma diye adlandırıp vermezsen, fenerbahçe nin dışarıda olan olayını da penaltı diye verirsen olacağı budur ve gayet de normaldir. bir beşiktaşlı olarak hem de öyle böyle değil fanatik holiganlık derecesinde bir beşiktaşlı olarak bu var sistemi kesinlikle istanbul takımları dışında olan takımlara zerre fayda sağlayacağını da düşünmüyorum.
 • ne seviyesiz bir açıklama. 12 numara denen lağım çukuru bile bu seviyede yazmaz.
  ali koç dostluk inşa etmeye calışıyor. yıllarca küfürün kol gezdiği tribün kültürünü değiştirir veya değiştiremez. ama doğru bir söylemle yola çıkmış. nedir bu sabırsızlık. büyük harflerle koç yazmalar. üç nokta koymalar.