şükela:  tümü | bugün
  • 11 ağustos 2018 fenerbahçe bursaspor maçından sonra bursaspor kulübü tarafından yapılan açıklamadır.

"fenerbahçe büyüktür küfür etmez mottosuyla başlattığınız yeni sezonda, önce maç öncesinde bizim en değerlimiz olan taraftarlarımıza ve onların liderine ve bizim de en değerlilerimizden birine karşı sergilediğiniz bu vahşi ve mertlikle bağdaşmayan davranışınız için hesap vermelisiniz. saha dışındaki bu davranışınızı, maç içindeki hakem ve var kararlarıyla birleştirdiğinizde nasıl bir açıklama yapacağınızı merakla bekliyoruz. koç...

bursaspor kulübü"

kaynak: https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23934

edit: açıklama silinmiş; ss: https://eksiup.com/fb9e6c41982
  • ortamı germek demek rating demek. türkiye'de bundan herkes faydalanıyor. rating uğruna yapılan gereksiz ve saçma açıklamadır. ali koç'un bu tuzağa düşeceğini hiç zannetmiyorum. sağduyu her zaman egemen olacaktır, fenerbahçe'yi bu sene istedikleri ortama çekemeyecekler.
  • o sondaki koçla ilkokul düzeyinde bir gönderme yapılmamıştır umarım.
  • afedersiniz şerefsizce bir açıklamadır.

iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışan bir adama "hesap vermelisiniz" gibi düşmanca bir yaklaşım sergilenmiş, sonuna da anlamsızca "koç" yazılarak bu düşmanca tavır sonuçlandırılmış.

sizin hak ettiğiniz rakip aziz yıldırım. o olsa size anlayacağınız dilden cevabı yapıştırırdı. ama ali koç'un sizi muhatap alacağını sanmıyorum.

edit. açıklama silinmiş, yerine koç kesen bir grup adam içeren bir fotoğraf koyulmuş. (bkz: bursaspor resmi sitesindeki fotoğraf)
    bursaspor yönetiminin amacı nedir anlayabilmiş değilim.

edit2. bunları yapanın kulüp içerisinden bir kişi olduğu ama yönetimin haberinin olmadığı söyleniyor. eğer böyleyse bursaspor yönetiminin acilen olaya el atması gerekmekte.
  • resmi bir hesabın yaptigi seviyesiz bir aciklamadir. daha lig yeni baslamis, ali koc ilk lig macina baskan olarak cikmis, yapilan aciklamaya bakin. kasitli olarak yapildigini dusunuyorum , fenerbahce'nin ali koc ile yakaladigi havayi bozma cabalari. bunlardan daha cok gorecegiz galiba.

edit: an itibari ile aciklama bursasporun resmi twitter sayfasindan silinmistir.
  • gayet de haklı iddialar ve suçlamalardır.

bir beşiktaşlı olarak bursaspor'u zerre sevmem o ayrı, ama sen sezona "küfür yok beyler" diyen ganyotçu gibi başlar ve daha ilk maçtan alışmadık götte donun durmayacağını ispatlarsan, adam koç moç dinlemez sokar sana lafı.

siz kim efendilik kim ulan?
  • bursaspor yönetimi trabzonspor’dan yönetici transferi yaptı sanırım. o nasıl saçmalamak lan?
  • an itibariyle silinen açıklama.

ahahahahahhahahahahahahaha denginizle uğraşın hadi abisi.
  • sadece fenerbahçe maçlarından ve son hafta kümede kaldıkları maçtan sonra tv'lere çıkan bir zatın yaptırdığı iğrenç açıklama. ulan söylediğiniz olayın fenerbahçe ile ne ilgisi var ? gidin emniyet'e şikayet edin. polis dövmüş, bize ne ? bu neyin kafası ?

tek bir küfür olmadı, zaten başkanları da ali koç bizi çok iyi ağırladı, teşekkür ediyoruz dedi. bursa'nın bi tribününün sponsoru koç ama koç'u ayrı yazıp hedef göstermek ters teper söyleyeyim. sponsorluktan bi çıkılırsa dımdızlak ortada kalırsınız, aklınızı başınıza alın.

bu açıklamaya 1 tinerci de destek çıkmış :)) o kadar berbat bir kadroları var ki artık nelerden medet umuyorlar. vah kıyamam :)) sıranızı bekleyin ;)

edit: açıklama silinmiş. ali ay'ın haberi olmadan o yazı paylaşılmış. bu nasıl rezalet anlamadım. dilerim o yazıyı paylaşan ergen hemen bu gece kovulur.
  • sen adamın ilk penaltısını ofsayt diye yersen (kaldı ki olması gereken), ikinci penaltısını da çarpma diye adlandırıp vermezsen, fenerbahçe nin dışarıda olan olayını da penaltı diye verirsen olacağı budur ve gayet de normaldir. bir beşiktaşlı olarak hem de öyle böyle değil fanatik holiganlık derecesinde bir beşiktaşlı olarak bu var sistemi kesinlikle istanbul takımları dışında olan takımlara zerre fayda sağlayacağını da düşünmüyorum.