şükela:  tümü | bugün
  • havuz linki

ambargo'yu kabul ettiği ve yeni müttefikler arayacağını (bence) resmen ilan etmiştir. hadi bakalım.
  • dünyanın en komik fıkrasını da içinde barındıran açıklamalardır

--- spoiler ---

üretmeye, ihracatımızı artırmaya devam edeceğiz.
    --- spoiler ---

milli serveti 16 senedir inşaata, tüketim toplumuna değil, üretim toplumuna gömmüşüz gibi çek pampa
  • tayyip ne diyorsa tam tersini düşünün.

(bkz: tüketim ve ithalat)
  • tahrik ediyor ki, bahanesi olsun.

adam eline yüzüne bulaştıdırdığı, yoktan var ettiği ekonomik krizi üstüne bırakacak adam arıyor.

bence başarılı.
  • yemin ederim bir insana hataya sürükleyen egolarından daha çok etrafındaki şakşakçı yavşaklardır.
    bence cumhurbaşkanı etrafında türüyen kraldan çok kralcıları bir temizleyebilse, toplumun geneline daha fazla hitap edecek!
  • yangına körükle gitmek deyimine uygun açıklamalar. eğer yönümüzü doğu'ya döneceksek - ki açıklamalardan bu anlaşılıyor. - kısa ve orta vadede türkiye çok büyük sorunlarla karşılaşır. kısa ve orta vadede sorunları çözemezsek uzun vadede çözülemez ekonomik sorunlarımız olur.
    ılımlı bir politik anlayış ve mevcut durumu kabul ediş en az hasarla bu süreci atlatmamızı sağlar. çözümün başlangıcı sorunları kabul etmekle olur. şu açıklamalar gösteriyor ki birileri hâlâ türk ekonomisinin zor durumda olduğunu kabul etmiyor.
    hafta içi çok sancılı geçecek.
  • “ bu can, bu bedende kaldığı sürece faiz arttırımına karşı mücadele edeceğim” dedi.
  • yakında amerikalı'ları gördüğümüz yerde dövme kararı alınabilir . yanlışlıkla fransız, alman vb ırkları dövmememiz için abd li ayırt etme rehberi yayımlanmalı . malum çin'li döveyim derken az kalsın güney kore ile papaz oluyorduk