şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #93816832) bu entry'de yapılan hakarettir. ne kadar hakim savcı stk varsa göreve davet ediyorum. engelli bir insanla dalga geçen bu şahsın yaptığı yanına kar kalmamalı.
    hakaret eden şahıs: one thirty eight nickli yazar. bu iğrenç entryi favlayan insanları kınıyorum.
    edit1: hakimi savcıyı göreve çağırmak provokasyon ise buyursunlar benim hakkımda işlem yapsınlar. azıcık ar ve şeref diliyorum. bir insan engelli bir bireyle alay edecek kadar alçalmamalı! hala olaya siyasi pencereden bakan embesiller var.
    edit2: https://eksiup.com/p/ig76161mj9qo
  • hakaret tam olarak neresinde biri söylerse sevinirim.

türban arkadaşlar denmesiyse, olanı söylemiş. barajı geçememelerini söylemesiyse, bunda hakarete dair hiçbir şey yok. senin yaptığınsa provokatörlüktür yazar kardeşim.

tanım: hakaret barındırmayan entrydir.
  • herhangi bir hakaret yok, siyam ikizleri iki farklı beyne sahip oldukları için iki farklı kişidirler ve 'iki kişi bir araya gelip barajı geçememiş' demek sadece bir durum tespitidir.
  • şu hayatta tek isteğim, belirtilen entry'yi beğenen ve destek veren herkesin siyam ikizi çocuğu olur ve aynı acıları çekerler. bulunduğunuz bok çukurunda boğulun inşallah.
  • haykırdım. hakaretten ziyade ince bir zeka örneği var.arkadaşa kahkaha attırdığı için özelden teşekkür mesajı yazdım.
  • hakaret falan değil, herkesin farkında olduğu fakat poltlik kaygılarla dillendiremediği bir gerçeğin, zekice bir espri ile dile getirilmesidir.
  • provokatorluk ve provokasyon iceren baslik.

sen hak yenilmesine bir sey deme, tepki gosterenleri gel kina.
    engelli ya da degil, hak yemeye calisan, yapilan haksizliga kendine menfaat getirdigi icin sesi cikmayan ocgudur, ahlaksizdir.
    siyam ikizi diye basimizin ustunde mi tasiyacaz?
  • nereye sütçü imam'a mı?