şükela:  tümü | bugün
344 entry daha
  • bazı köprülerde geçiş dolarla mıydı? (bkz: osmangazi köprüsü)
  • vah güzel ülkem kimlerin eline kaldı
  • yahu adam mesaj kutumun dolmasına sebep oldu. yarım saattir birbirinin aynısı mesajları okuyorum yazarlardan gelen. dolar kuru yorumundan çok bu olay olmuş. shshs
  • karşısında gazeteci olsa, dolarla maaş alıyor olsam doların yükselmesinden endişelenmezdim derdi ama nerde.
  • damat, maaşım dolar üzerinden olsa inan çok haklısın.
  • son model zırhlı mercedes makam aracına binenler de sorun yapıyor mu acaba doları? yoksa onların tuzu gayet kuru mu? biri bakana alım gücü , dışa bağımlı ekonomi kavramlarını öğretse iyi olur aslında, yoksa bu açıklamalardan sonra burnunu yazıcı çıktısı dolarla silen esnaflar çoğalacak gibi geliyor.
  • supee guce bak super guce, bmw'ye binme yurtdisina gitme diyor, vatandasin boyle bir derdi yok diyor. lan yine yurtdisina gitmek istedik diye bu ulkenin vatandasi olamadik iyi mi.

super guce bak sen ya dunya titriyor ama vatandasi bmw'ye binmesin diyor. ulan pakistan gibi mi super guc olalim, bonbalarin ucuna taramali gibin bisey mi takalim?

milletin 4500 dolara aldigi arabayi ben burada iki alt modelinini 155.000 tlye aliyorum lan mecedes bmw de degil ha araba. super gucume bak sen.

elektrik, dogal gaz, akaryakit zammina hep dolar yuzunden diyorsun e hani dolarla almiyorduk maasi biz ya zam yapma bunlara o zaman super guc.

yahu bu yetmez ama evetciler, perincekciler yine hakli cikti, harbi adamlarin fikirleri iktidarda. cidden ulkeye komunizm geliyor haberimiz yok.
  • milletle taşşak geçiyor, milletimizin de hoşuna gidiyor.
  • programın moderetörü ahmet hakan'ın maaşını dolar üzerinden almıyor olması ile ülkede kur sorunu olmadığını anladığım yorum. evdeki buzdolabını ibadete açmaya gidiyorum.
  • toplanın son akp seviciler bir sorum olacak siz hürmetli kardeşlerime,

kaçınız berat albayrak’ın ‘dolarla mı maaş alıyorsun?’ sorusuna ‘lan dolarla maaş alsam yükselince neden telaşlanayım aksine bu benim karıma olur ne demek istedi şimdi bu saygıdeğer bakanımız?’ diye sordu kendine.

valla çok merak ediyorum sadece merak benimki.
    aksi zaten olamaz çok kıymetli cumhurbaşkanımız bazı yasaklar koydu biliyorsunuz her istediğimizi konuşamamak gibi.

şu soruyla aklınızda bi soru işareti yaratabildiysem ne mutlu bana. kafanızın üstünde parlak sarı yanan nice ampullere.

selam ve dua ile.
533 entry daha