şükela:  tümü | bugün
  • turkiye saati ile 23:00'te baslayacak olan bir mac; uefa avrupa ligi k grubundaki son macimiz. bir ust tura cikmayi garantilemis bir sekilde oynamak dilegiyle.
  • dünyanın en gereksiz maçları listesine ilk sıradan giriş yapmıştır. grupta puan da alabildiğimize göre kasmaya gerek yoktur. olabildiğince yedek kadro çıkalım gitsin.
  • wolves bu maçın 3 gün sonrasında tottenham’ı ağırlıyor, biz de malatya’yı. rotasyonu yoğun bir maç olacak.
  • 2 arkadaş ta istanbul'lardan gelip seyredeceğimiz maçtır.
    varsa burada başka deplasmancılar, yeşillendiriniz..
  • abdullah avcı bir şey deniyor. m.cityi yenen bir ingiliz takımına karşı tamamen yedek bir takımla çıkarak leeds united deplasmanı gibi bir ambiyans yaşatacak bize.
    2 sezon önceki leipzig deplasmanına benzemez, bala yenmiştik tolga 10 top çıkarmıştı yedek denilen takımda da talisca negredo vardı.
    avrupa ligi başlamadan bu ezik aynı başakşehir'i oynattığı gibi sallamaz avrupayı demiştim haklı çıkardı. en başta elenip hiç gitmemek daha iyi bize böyle maçlar yaşatmak yerine.
  • abdullah avcı'nın vizyonsuzluğu sayesinde yine korku dolu dakikalar yaşayacağımız, ''aman çok gol yemeyelim'' diyeceğimiz bir maç. hiç anlamıyorum türkiye süper ligi için koca beşiktaş, avrupa kupası maçına gençlerle çıkıyor. vizyonsuzluk değildir de nedir bu?
    ben kabul edemiyorum böyle bir olayı. ayrıca kulüp her kuruşa muhtaç deniyor. uefa gruplarda üç puan yedi yüz elli bin euro gelir getiriyor. neden maça asılıp bir galibiyetle bu para alınmaya çalışılmıyor. gerçekten neresinden tutarsan ahmakça.
  • şu giden 18'e bakar mısınız? yakında türkiye'den hiç bir takım şampiyonlar ligine direkt katılamayınca görecek bütün kulüpler niye önemli avrupa liginden puan almanın önemli olduğunu... o zaman bizim çöp ligimizde birbirinizi yenip durursunuz. tey allah'ım...
  • bu nasıl kadro? başlık açılmasına bile gerek yoktu sonuç belli.
  • 4-6 gollü beşiktaş galibiyetine ev araba basılacak maç.* garanti olsun diyorsanız skor değil 4-6 gol oynayın.