• avcı hocanın bu rotasyon muhabbetinden hiç hoşlaşmasam da bu sefer kesinlikle doğru davrandığını düşünüyorum. çünkü bir kere formalite maçı. ikincisi beşiktaş'ın şu anki iyileri aynı zamanda yaşlıları. ve amaan iyi olduk da ne oldu? hoop, aşağı çektiler beşiktaş'ı. derdi futbol olanları değil de ince hesapları olanları tercih ettiler. yine onları tercih etsinler. beşiktaş kimseye bişe borçlu değil.
  • erdoğan kaya ve kerem kalafat'ı beğendim. yokluktan stopere necip'i koymayız artık umarım.
  • güven yalçın sayesinde gol yediğimiz maç. öyle açtı ki ayağından herifler hazırlıksız yakaladı hücum ederken biz.
  • oğuzhan'ın artık beşiktaş'a katabilecek bir şeyinin kalmadığının bilmem kaçıncı kez kanıtlandığı uefa avrupa ligi gruplardaki son maçımız.

sahadaki gençlerimiz erdoğan kaya, erdem seçgin ve kerem kalafat umarım oğuzhan' ı değil gökhan gönül 'ü örnek alır da biz de geleceğimize daha umutla bakarız.

edit: utku yuvakuran yerine ersin destanoğlu denenmeli diye düşünüyorum bu tür maçlarda. türkiye kupasında onu görmek isterim kalemizde.
  • sağ bek kerem’in iyi sinyaller verdiği maç.

umarım gelişimine devam eder.
  • tam entry girerken 1-0 olmuş maç
    maç skoru 2-0 şimdiden söylim
  • güven denen öküzün hatası sonrası gelen gol. çıkart oraya süreyya'yı koy daha çok iş yapar.
  • macin basindan beri, ne sikim yaptigi belli olmayan güven picinin kaptirdigi top döndü, gol oldu.

edit: akabinde maci kapattim. cünkü artik oguzhan, lens, boyd izleyecek sabrim kalmadi. abdullah avci izlemeye devam etsin.

edit 2: utku, bu takimda yerin yok senin kocum. baban futbolcu olmasa semtinden gecmeyecegin besiktasin futbol takiminda oynuyorsun, yaptigin hatalara bak.
  • gençler iyi diyen arkadaşlar var ama kaleci tam patates. mahalli ligde bile oynayamaz. wolves ampul gibi attığı golle 1-0 öne geçti.
  • asist yapan oyuncuyu ortasahadan çizgiye kadar takip eden bekimiz nasıl oluyorda 1 metelik yerden orta yapmasına izin veriyor gerçekten inanılmaz.
hesabın var mı? giriş yap