şükela:  tümü | bugün
 • takımın en dirisi.,topla dikine gidebilen tek adam lens. fena da mücadele etmiyor. diğer kanattaki amerikalı’dan çok daha iyi en azından
 • tamam şansımız kalmadı diye bol rotasyonla ve gençlerle çıkıyoruz ama şu adamların en kötüsü 20 yıllık doktordan mühendisten fazla kazanıyorlar. en kötüsünün 3-5 sene altyapı deneyimi var. ayrıca kadroda oğuzhan, necip, lens, reboco, güven ve umut gibi daha tecrübeli oyuncular da var. yani 3. pası yapamıyoruz. kontraya çıkarken geri pası veriyoruz. tamamen gol yememe odaklı başka hiç bir taktik görmediğimiz bir futbol var.
  allah'tan rakip de çok tırt. ligimizin ne kadar balon olduğunu siz düşünün. son iki senenin şampiyonu 32 maçta 2 galibiyet almış. ts hakeza. beşiktaş kendi evinde sarpsburg'a karşı zoraki bir galibiyet almış. bu sene bir başakşehir biraz umut verdi. ama onun da devamı gelmez.
  bence ya bizi avrupa'ya almasınlar artık ya da ülke liginde yıldız, para falan olmasın. bütün primleri, paraları avrupa başarılarına odaklayalım.
  bir de ziraat kupası falan var sanki ülkede futbol denilen bir şey varmış gibi kendi halimizde kulvar artırıyoruz.
 • maçın en iyisi kesinlikle stoper tandemimiz necip ve erdoğan. ikisi de net 2'şer gol pozisyonuna temix müdahale ettiler. oğuzhan özyakup isimli şahıs bitmiş. yazık.
 • neredeyse paf’tan destekli diyebileceğimiz kadro ile premier league 6.’sına karşı (onlar da rotasyonlu tabii) ilk devreyi 0-0 hallettik, fena iş değil. hadi son 45’te de bir kaza olmasın inşallah.

  edit: dakika 70 olmadı ve 0-4...
 • yine başlamış bizimkiler hemen gençleri şişirmeye. ne kerem ne erdoğan inanılmaz oynuyor. tabi oğuzhan ile güven ile karşılaştırınca baya üstün duruyorlar. ikisi de iyi rotasyon oyuncuları. inönü'deki nispeten kolay maçlarda gökhan gönül ve ruiz/vida'yı dinlendirmek için kullanılabilirler. kerem'in ayağı fena değil ama pas oranı kötü. onu yükseltmesi lazım.

  güven yalçın böyle devam ederse sezon sonuna ptt veya bundesliga 2/3 yollarını tutar. inanılmaz kötü oynuyor. önündeki topa depar atmaya mecali yok. yüz kere yazılmıştır belki ama oğuzhan özyakup bitmiş. sahada, kağıt üstünde, en ofansif orta saha olmasına rağmen toptan kaçıyor yine. bu maçta neden toptan kaçıyor anlamış değilim. zaten bir iddiamız yok, anlamsız bir maç. ortasahada topu kaybedip gol yedirsen de en fazla şimdi aldığın tepkileri alırsın. abdullah avcı da farkında bunun, belki 3-5 veren çıkar diye oynatıyor.

  lens yine dan dun oynuyor. şu pasların şiddetini bir kere ayarla artık be adam.

  devre arasına oğuzhan ve güven'e 3-4 veren çıkarsa hiç düşünmeden satılmalılar. güven özellikle sene sonu elimizde patlar.
 • takımlar sahaya çıkarken acdc çalıyor... maçın en heyecanlı anı bence.. (bkz: thunderstuck)
 • bilgi olarak wolves şu an premier lig de 6. durumda .... yani tırt ingiliz takımı diyenler cahilliklerinden dem vursunlar .... arsenalden evertondn tottenham dan villa dan üstteler...

  genç oyuncular ile yine de fena mücadele yok sahada
 • güven’i övmüştüm sezon başı, şu an itiraf ediyorum hatalıymışım. kesinlikle oluru yok. önündeki topa inanarak gitse kaleciyle karşı karşıya kalacak, hala kendini sakınıyor, kısıyor.
 • neden gençleri oynatmıyoruz diye soranlara güzel bir yanıt olan maç.
 • avcı hocanın bu rotasyon muhabbetinden hiç hoşlaşmasam da bu sefer kesinlikle doğru davrandığını düşünüyorum. çünkü bir kere formalite maçı. ikincisi beşiktaş'ın şu anki iyileri aynı zamanda yaşlıları. ve amaan iyi olduk da ne oldu? hoop, aşağı çektiler beşiktaş'ı. derdi futbol olanları değil de ince hesapları olanları tercih ettiler. yine onları tercih etsinler. beşiktaş kimseye bişe borçlu değil.