şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • penaltı jokeriyle rahat kazanır fenerbahçe. kırmızı kart jokerine ihtiyaç olursa anında kullanılır tabi.

tanım: türkiye ligi maçı.

maç sonu editi: nasıl koydu ama malatya şikecilere ahahahahahahahahahahahah kudurun
  • hakemlerin yardımıyla üst sıraları zorlayan fenerbahçe’nin zorlanacağı maç olacaktır.

yeni transferlerin fiyasko çıkması ve erol bulut’un düşük performansı takımı olumsuz etkiledi.
    malatyaspor penaltı ve kırmızı kart engeline takılmazsa bu maçtan puan alacaktır.
  • fb bu maçı da kazanır, malatyaspor cidden kötü bir takım. hücum hatlarında umut bulut ve kubilay kanatsızkuş gibi ptt 1.lig seviyesinde adamlar var.

edit:fb çok plansız ve savruk oynadı. malatya şaşırttı. umut gol attı, kubilay asist yaptı. deplasmanda çok iyi giden fenerbahçe'nin iç sahada son 3 maçı kaybetmesi enteresan olay.
  • şimdi size fenerbahçe nefretinin bir insan beyninde oluşturabileceği zararları ilk elden göstermek istiyorum;
    (bkz: #116750223) bu entryi girebilecek kadar yüzsüz, bütün şeref ve değer yargılarından kopmuş olan biri acaba daha neler yazmıştır diye profiline girdim. son 10 entrysine bakalım mesela;

(bkz: #116750348)
    (bkz: #116511934)
    (bkz: #115943808)
    (bkz: #115883376)
    (bkz: #114718083)

araya birkaç entry yazmış bunlardan önce, biraz da şenol güneşe yardırmış, devam edelim,

(bkz: #114400035)
    (bkz: #113245438)
    (bkz: #113245541)
    (bkz: #113225358)
    (bkz: #113095033)

diye diye uzayıp gidiyor. sabaha kadar devam eder yani. bakın elemanın ne tuttuğu takım galatasaray umrunda, ne futbol, ne spor, ne de lig. safi fenerbahçe nefreti ile şu garip dünyada yer edinmeye çalışan bir organizma,bir tek hücreli.
    bir deli. ama yemin ettim, her birinizi böyle tek tek ifşalamayan denizadamın amk. her fener başlığında bir trolün kellesini alıcam böyle.
    tanım: başlıkta yazılanlarla fenerbahçe nefretinin ne denli ciddi boyutlara ulaştığının göstergesi niteliğinde bir futbol müsabakası başlığı.
  • bu başlık altında karşılıklı olarak yapılan yorumlar, ülkemiz futbolunun neden bu halde olduğunu açıklıyor. izleyenin zihniyeti böyleyken ne bekliyorsunuz ki
  • bol gollü olabilecek maç.
    hamza hamzaoğluşampiyonluk apoleti olan bir teknik direktör.
    futbol anlayışı, diğer hocalar gibi, on kişi kapanayım, arada da bir tane atarsam ne alâ şeklinde değil.
    bu nedenle onun yönettiği takımların, üç büyükler ile oynadığı maçlar her zaman futbol açısından keyifli oluyor.

iki tarafın da hakem konuşmadığı, ayrıca dışarıdan dahil olanların da konuşmadığı, tartışmalı pozisyonların tekrarının açık ve net şekilde gösterildiği, var ekranına da pozisyonları net ve en uygun açıyla yansıtılıp, hakemin manipüle edilmediği bir maç olsun.
  • kadro geniş diyoruz, tandemde tisserand - sadık oynayacak.

rotasyon iyi diyoruz, cisse sakatlansa yerine 9 yok bu maçta.

erol hoca sol bek için novak'ı denemeli. böylelikle sol açıkta da caner kullanılabilir. adam da 50 m. depar atıp orta kesmek zorunda kalmaz her seferinde. ortasının da kalitesi düşüyor adamın, kendi de yoruluyor yok yere.

benim kadrom şu:

cisse
    caner pelkas ozan
    gustavo mhy
    novak tisserand sadık gökhan
    altay

dijitürk 77. kanaldan yayınlanacak olan maç.
  • mac sonucu 1-3

edit: fenerbahce icin iyimser oldugum icin ozur dilerim
  • fenerin gözyaşlarının yol, su, elektrik olarak döneceği maç olacak.

edit: 0-3 yenilerek hakemi de çaresiz bıraktılar. o değil de sene 2021 olcak bu umut bulut hala bekinin stoperinin 90 dakika kademesine giriyor. helal olsun.
  • benim kadrom şu şekilde;

altay
    gg sadık marcel caner
    gustavo ozan
    ferdi k. mhy pelkas
    cisse

önceki maçta ki performansından sonra ferdiyi kesmek haksızlık olur. hocanın pelkası kanatta değerlendirmeye devam ediceğiz demesinden de pelkas kanatta görev almaya devam eder. tek soru işareti mert hakan yandaş mı sosamı oynar. sosa gibi bi adamı kesmek her ne kadar üzse de kadro bu şekilde olmalı bence. maçın kilitlenme durumuna göre sosa ikinci yarı girip kilidi açabilir diye düşünüyorum.
880 entry daha