şükela:  tümü | bugün soru sor
  • olay fethiye'de yaşanmış. tek seferde kesilen en büyük ceza olabilir. emniyet güçleri doğanları, şahinleri takip etse ülke borçtan kurtulur yeminlen.

kaynak
  • bir kisi de gelip desin ki 'hak etmemis'...
  • çok da iyi olmuş, çok da güzel olmuş. bunlar sahada görmek istediğimiz hareketler.

devamının gelmesi dileğiyle dedirten durumdur.
  • combo yapmışlar amın oğluna, ellerine sağlık.
  • ona bir de 60 günlük yediemin ücretini de ekleyin. ohh mis gib..
  • aynı cezaların trafikte fink atan ve benzer davranış sergileyen bmw golf vesair tayfaya da kesilmesini dilerim.

tanım: artık yolcu olan vatandaş.
  • yavaş yavaş bitecek bu magandalar. en son götlerine giyecek donları kalmayacak öyle bitecek!
  • "yetkililerin dur ihtarına uymamanın cezası 235 liraymış. ilginç.
  • ya eliniz değmişken şu pidecilerin motorcularına da bişiler yapsaydınız.
  • benim bu.

geçen ayın sonu, hazır yaz sıcakları da devam ederken ve denize giriliyorken, manitöylen kalkıp güneyde son bir yaz sefası yapalım dedik ve otelde yerlerimizi ayırttık, uçaklara atladık güneye indik. bu arada uçuşlar biznıs, çünkü neden, çünkü biricik sevgilottomla ekonomi sınıfında sıkışmadan, zevk-ü sefa içinde yolculuk edelim dedik. biletler toplam 1500 yeteleye geldi.

neyse dostlar, havalimanına indik, tatilimiz boyunca gezip tozmak için konforlu güzel bir otomobil kiraladık, 1500 yetale de ona bayıldık.

sonra gittik otelimize yerleştik. yedik içtik sıçtık seviştik falan derken ikinci günde otel bizi baydı, haydin o zaman egenin bu güzel lokasyonunu birebir keşfedelim diye yola çıktık. gezdikçe gezdik, tozdukça tozduk. her lezzet durağında durduk. abi buradaki balıkçı çok efsane, baba buradaki köfteci çok meşhur denilen her yere girdik. tabi biz restoranlara girdikçe kol gibi faturalar da bize girdi.

olsun, girsin, çünkü minik aşkiteloma helal olsun. o benim canım, o benim bir tanem, o benim her şeyim, o benim minik meleğim, o benim hayatımın anlamı, o benim huzursuz ruhuma merhem olan küçük mucizem.

tatil sonunda bakmışız ki, toplamda 12 bin yetale harcama yapmışız. olsun. bana komaz. sevgilim mutlu olsun da o bana yeter.

ama ne oldu dostlar, evet ne oldu bilin bakalım?

biz eve dönerken, sevgilişkomun güneyden ailesine, akranlarına hediye aldığı küçük hediyeliklerden biri bavulda kırılmış... ooow, abla öyle bir sinirlendi ki... beyinsiz herif diye azarladı beni, gerizekalı moron dedi, senin yüzüden hediyelerim kırıldı diye azarı çekti de çekti, çekti de çekti, maymunun götüne sokup sokup çıkardı beni.

sonunda, 12 bin yetaleyi ödeyip cezamı da çekmiş oldum. ama allah için, şimdi tatili yarısını da abla ödediği için aslında benim cebimden sadece 6 bin yetale çıkmış oldu ama sonuçta son yaz kaçamağı tatile 12 bin yetale ödeyip de üstüne suratıma şamar gibi ayrılık çarpıldı mı, çarpıldı dostlar.

minik sevgilim şimdi bana, eğer pişman olduysan bana özür mesajalrı yaz, belki seni affederim ama garanti değil diye whatsapp mesajı yazdı.

n'apim, özür dileyim mi, yoksa sigdir mi çekeyim? bana bir yol gösterin lütfen.