şükela:  tümü | bugün
  • tamamı formata sığmadı malesef, izmir marşı çalışması ile yüreklerimizi feth eden ve türkiye’mizin kesin ve belki tüm dünyamızın en fazla yardım, hayır konseri düzenleyen haluk levent ağabey’imizin:

istanbul harbiye cemil topuzlu ” da vereceği konseri.

az önce twitter’da gördüm ve hemen biletx üzerinden sahneye en yakın yeri seçerek bilet aldım. aslında istanbul’daki çok sevdiğim biricik arkadaşlarım: enis’i, kerem’i, esram gelmez - o david bowie’den başkasına gelmem dedi - ama en az 5 tane en iyi yerden bilet alıp sevdiklerimi benim davetlim olarak çağırıp gidecektim.

zorlu bir iş haftasındayım ama iş yerimden öğleden sonra için izin alıp ya uçakla ya araba ile basıp konsere geleceğim ama en iyi yerden toplu yer bilet alma seçeneği bittiğinden mecburen tek kişilik bilet alabildim:

sorry friends, loved ones.

ama dilerim bir son dakika aksiliği çıkmayacak ve gidebileceğim, haluk levent ağabey’imize çok büyük bir vefa borcum var. benim gibi hissedenler kaçırmasınlar ve bilet alsınlar derim.

cemil topuzlu inleyecek arkadaşlar ve

haluk levent gururumuzdur . ”
  • ayrıca birazdan facebook kanalımdan canlı yayın yapacağım konserdir.

1- kota için telekom aranacak, belli değil ve azaldı maalesef
    2- hepsi kesinlikle değil, yollarda imkansız ama anlasana gibileri kota varsa olur.

dokuzda başlıyor, arena dolmaya başladı.