şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 19.05 gibi camda telefonla konuşmaya çıkmıştım ki gökyüzünde 40 civarı hızla hareket eden ışık kümeleri gördüm. ilk farkettiğimde önden giden birkaç tane vardı önce savaş uçağı sandim fakat arkasından beliren kalabalık kümeyi görünce o ihtimal kayboldu. arkalarından 4-5 adet hızla hareket eden ışık takip etti sonra kayboldular. kartal pendik arası sahil kesimine doğru gidiyorlardı. bunları gördüğüm esnada bir uçak inişe geçiyordu. kafamı yukarı kaldırdım bu seferde dikine giden 2 adet ışık gördüm bunlar daha parlaktı önce yıldız sandım hızları yavaştı sonra bir anda kayboldular. benden başka birileri tarafindan görülmemesi imkansız mutlaka birileri görmüştür. dilek feneri olma ihtimalini düşündüm, atmosfere giren parçacık vs diye düşündüm ama sanmıyorum. günün birinde böyle bir başlık açacağım aklıma gelmezdi.
    edt: olayın heyecanıyla telefonla konuşmayı sonlandırıp fotoğraf çekemedim. başlığı goygoy amaçlı açmadım. sabiha gökçen tarafinda uçak inişlerinde dediğim saatten sonra yoğunluk yaşanmakta.
  • are you interested in space staff. ufo photos, ufo. hı? yenge?
  • koca istanbul'da bir benmi gördüm o ışıkları ?
  • o sen miydin? camin onunde telefonla konusan ve saskin gozlerle bizi izleyip hala konusmasina devam eden cool kişilik, fotografimizi cekip bizi ifsa etmedigin icin tesekkur ederiz. merak etme biz sadece bilimsel araştırmalar için gelmiştik. senlik bir şey yok.

    resmi raporlarda dahi varligindan soz edilen ufolarin istanbul'da gorulmesi olayidir.