şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir yandan eşinden helallik isteyip özür dilediği bir yandan da konuyu anlatırım ama adamlığımdan susuyorum deyip sıvışmasıyla iyice sıçıp sıvadığı açıklamadır. daha fazla yazma arap.

  --- spoiler ---
  konu "arda turan" olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. bu hep böyle oldu. ama bu defa, her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoyunun önüne değil, 8.5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. o gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim. ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiri ile tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; "yalan". o gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.

  bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. "başka birisi olsa böyle tepki verir miydin?" derseniz; hayır vermezdim. ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. yine de aşırı bir tepki gösterdim. kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

  yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. ama bu birkaç cümlenin muhatabı, eşim aslıhan'dır. yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp gece geç saatte bir eğlence mekanına gittim. bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve sonrasında olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve için yanıyor. hakkımdaki iftiralar ve yalanlar umurumda değil. ben kendimle baş başa kaldığımda bunların hepsinin yalan olduğunu biliyorum ve bu bana yeter. umurumda olan tek şey ise eşim aslıhan'dır. çok sevdiğim eşimin beni benden daha iyi anlıyor olmasına rağmen, ben kendimi affedemiyorum. madem bir açıklama yapmam isteniyor, o zaman şunu açıklayayım; bir daha eşimin böyle bir saçmalıkla karşı karşıya kalmasına asla izin vermeyeceğim.
  --- spoiler ---
 • bir adam daha ne desin.
 • aptalca bir açıklama. burun kırmışsın, hastanede silah patlatmışsın ve hala amalı fakatlı saçma sapan açıklamalar yapıyorsun, insan gibi af/özür dilemeyi bile beceremiyorsun. normal koşullarda senin mahkemeye sevk edilmen lazım. yandaş pozisyonundan dolayı hukuk kuralları da işlememiş buna rağmen hala üstü kapalı artistlik açıklamalar yapıyorsun. ağır abi falan değilsin kardeşim, sen rezil kepazenin tekisin. bu gerçekliği kabul edersen eğer hayatın normalleşecektir, eminim.
 • yine kenarıya çekileceğini açıklamış.
 • hay amına koyayım arda turan’ın. yeter arkadaş yeter.

  tanım: adamın son iki harfi
 • ailemi rezil edecek bir şey yapmadım deyip sonrasında evet abarttım diyen, kendiyle çelişen bir açıklama.

  ve anladığım kadarıyla olayı caner erkin'e bağlayarak çıkış yolunu bulmuş gibi.
 • -konu “ arda turan “ olunca- ‘dan sonrasını okumadım. direkt ikna oldum. egosunu...
 • geçmişte yaşananları bilenler falan demiş.

  acaba caner kankasının olayından mı bahsediyor anlamadım pek.

  sonuç olarak boş adamın bomboş açıklaması.
 • bir sürü laf edip hiç bir şeyi söylememeyi çok iyi öğrenmiş birilerinden. aferin, tam kendisinden beklenen açıklamayı yapmış. izindesin arda!

  ayrıca madem tek umrunda olan şey eşin neden böyle bir açıklama yapma gereği duydun diye sorarlar adama. git eşine anlat.
 • adam bir de gitmiş caner olayı üzerinden berkay'a karşı puan toplamaya kasmış. sanki caner'in kankası da, ona içerlemiş gibi. ulan caner'in de burnunu kıran sen değil misin?

  laf ebeliği yapıyorsun, bari kapasitenin farkında ol da ona göre yap.