• bir açıklama değildir. yakın çevresine dert yandığı söylenmekte haberde. ben yakın çevreden eşini, kardeşini, anasını, babasını filan anlıyorum da, demek ki hocanın yakın çevresi gazeteciler filan. söyledikleri gazeteye çıkıyorsa da bu artık bir dertleşmenin ötesinde haber yaptırmaya dönüyor. yani olay şu, kardeşim ben korkuyorum, bir açıklama yapamıyorum, sen bunları biz arkadaş arasında muhabbet ediyormuşuz gibi yaz, yavaş yavaş altı bir yoklayalım, destek arayalım, söylediklerime destek gelirse açıklamayı da yaparız belki. çok çirkin bir şey bu. hani hocaya sinsi deniyor ya sinsilik bu işte. çık delikanlı gibi konuş bir itirazın varsa. savunacaksan savun adamlarını, yoksa olayların benimle alakası yok de, ya da hiç bir şey deme çık işin içinden. ali koç bir açıklama yaptı, sonra volkan bir açıklama yaptı, aykut böyle haberler yaptırdı, yardımcılar kayıp filan... ben her şeyi değerlendirince ali koç'un anlattıklarının hepsinin doğru olduğunu düşünüyorum. hatta bence anlatmadığı şeyler de var da, bunları anlatmadan önce karşı taraftan bir tepki bekliyor.
  • (bkz: sinsi)
  • ali koç'un da cevabı olacaktır elbette. kongre sırasındaki aziz başkaaaan çıkışını unutmayalım.
  • tacımızı çaldılar diye başlayıp işin ucunun ali koç'a bağlanacağı konuşmadır
  • kaynağı takvim gazetesi olan haberdir.
  • burada görülebilecek açıklamadır.
hesabın var mı? giriş yap