• 12 ekim 2018 rahip brunson davasının göründüğü gündemde, cumhurbaşkanı erdoğan'ın gündemi değiştirmek adına chp'ye, chp tarihine ve chp liderine sallaması olayı

''ana muhalefetin başındaki zat, eline almış bir kağıt. ben zaten onun ne mal olduğunu biliyorum. onu ben ssk'nın başında olduğu zamandan tanırım. ana muhalefetin başındaki zat eline almış bir kağıt "ameliyat yapılamıyor" yalanını söylüyor. en güçlü olduğumuz alandan bizi vuracağını zannediyorsun. sen bittin bittin, tükendin sen. sana mart 2019'da sana öyle bir ders verilecek ki belini doğrultamayacaksın. bu chp'ye, hele hele bay kemal'e yerel seçimlerde haddini bildirmemiz lazım. bunların tarihinde ekmeğin karne ile dağıtılması, istanbul'un göbeği ümraniye'de çöp dağlarının patlaması var.''
  • (bkz: dejavu)

ülke olarak başa sarıyoruz arkadaşlar. şimdi başımıza gelecek bir çok şeyi biliyoruz. hoş biz hep biliyoruz ama anlatamıyoruz.
  • gündemi değiştirmek için olacağını zannetmiyorum,erdoğan'ın klasik her mitingde kılıcdara sallamasıdır.
hesabın var mı? giriş yap