şükela:  tümü | bugün
  • çok düzgün bir türkçe'yle bir yunan'ın bizi yerin dibine sokması eylemi.

ben bir yazar olarak utandım, siz de utanmalısınız!!!!!!!11

hepiniz < "hilal cebeci entellektüelliği / 2"siniz!

dipnot: işin şakası bir yana, osmanlı'dan beri böylesine bilet kesebilen bir yunan'ı bu topraklar görmemişti, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var.
  • hilal hanım’ın haklı serzenişlerini içeren “tweet”tir. ancak sanırım, sinirinden olsa gerek, dünyanın sayılı entelektüellerinden biri olmasına rağmen, metin içerisinde bazı yazım hataları ve anlatım bozuklukları vuku bulmuştur. yüzyılımızın bu önemli entelektüeline küçük bir faydam dokunursa ne âlâ! sayın cebeci, ekşi sözlük’ün eziklerine karşı daha da zor durumda kalmamanız için, âcizane şu redaksiyonu size sunmak benim için son derece mutluluk vericidir:

ey (meşrebe göre “y” sayısını artırabilirsiniz elbette) ekşi sözlük’ün kendini akıllı, “entelektüel” zanneden sözde yazarları! yaptığım “şarkıyı” ve o klipte verdiğim mesajı bile algılamak karşısında âcizsiniz. evinizde, internetin başından kalkmayan boş insanlar! benim yarım kadar entelektüel olabilseydiniz, ülkemiz şu anda bambaşka bir yerdeydi. sevgi ve selamla...

* tabii, yazınızın bitişinde eşsiz nezaketinizi gösteren ikonları da tercih edebilirsiniz.

biliyorum, bunu kopyalamak için tekrar bu berbat sözlüğe girmek zorunda kalacaksınız, ama eleştirilere açık bir aydın olarak buralardaki yine bir o kadar berbat yazıları okumak için sözlüğe tekrar gireceğinizi düşünerek ve twitter’daki karakter sayısı problemini hesaba katarak düzeltmeleri buraya eklemek zorunda kaldım.

başlatmaya çalıştığınız devrimin en büyük destekçilerinden cuckoo kulunuz...