şükela:  tümü | bugün
 • klavye kahramanlarına atılan tokat.

  --- spoiler ---

  "ailemizi geride bırakıp canımızı hiçe sayıp her türlü riski alıp akçakale’den tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışırken terör örgütünün hedefi olmak bizi şaşırtmıyor da sizlerin hedefi olmak çok şaşırtıyor doğrusu."
  --- spoiler ---

  https://odatv.com/…lexli-halinle...-12101954_m.html
 • kıç üzerinde sallayıp durmak kolay tabii.
  bırakın insanlar işini yapsın, işini yapanlara saygı duyun kıskanmayın . kim olursa olsun farketmez.
  bizim milletin bir hastalığıdır, kendi yapamadığı şeylere bok atıp durmak. ister rolex ister casio olsun ne farkedecek?
  devam et ablam sen işini iyi yaptığın sürece sorun yok.
 • hangi iftira lan?

  akp’liler bile bu şahısı savunmuyorken bu akgavatlar 3 kuruş daha prim almak için yine meydana çıkmış.

  akp jargonuyla konuşup sıçıp batırdığı cevaptır.
 • eleştirenleri, işini yapmasıyla veya kıskanmasyla ilgili bir derdi olduğunu düşünmüyorum, sıkıntımız orada evlatlar vatan mücadelesi verirken bu gösteriş budalasının bağdat caddesine gider gibi giyinip süslenip poz vermesi. e tabi siz bilmezsiniz mithat bereketlerle buyudugumuz icin bu hareketler cok zavallıca geliyor. aç bak adam nerelerde nasıl şartlarda habercilik yapıyor. kimlere kaldık yarabbi. isini yapana saygi duyuyoruz yazar kardes ama bunlara degil.

  merak edenler için mithat bereket

  https://www.habernediyor.com/…habiri-video,568.html

  allah şu kadını savunma zavallılığına düşürmesin kimseyi.
 • gereksiz yere fazlaca üstüne gidildiğini düşündüğüm kişidir.
 • rolex saatin ve makyajın, kadının işine nasıl bir zararı olduğunu anlayamadığım durumdur. hatırladığım kadarıyla rolex saatin bombaları kendine çekmek gibi bir işlevi yok.
 • sorun, buket aydın’ın olmadığı gibi görünmeye çalışmasıdır.
  büyük sorun ise bunu ülkenin tamamının hassas olduğu bir konuda duygu sömürüsü şeklinde yapmasıdır. bu ülke 40 senedir terör ile savaşı veriyor ve hali hazırda cephede askeri var. açıklamasında kendi ailesinden bahsetmek kadar onursuzca hareket etmeye yeltenmesi de son sıvaması olmuştur.
 • ayak nerede buna verilmiş bir cevap olmayandır. ayak yerinde yok demek ki fotoğraf güzelce şoplanmış.

  makyajına saatine bir şey demeyeceğim, kendi makyajını yapan birisi çok hızlı bir şekilde boyanır bir kaç dakika yeter. fönün bozulmadığı yerde o deli gibi sudan terden etkilenmeyen kimyasallara da bişicik olmaz. savaşa neden fön ve makyaj malzemesi ile gittiği tartışılır.
  yine de eminim ki ayağının olmadığı yerde makyajsız olsaydı bu seferde tipsizlik ve pespayelikle suçlanırdı. cinsiyetçilik öyle bir şey çünkü.
  konu hiç sapmadan saçı başı saati değil de “nerede yavrum o ayak?” olmalıydı. işte o zaman hedef de şaşırtamazdı.
 • aptalca linç edilmeye çalışan embesillerin doluştuğu başlıktır. lan kadının kılık kıyafetinde ne var? gayet sıradan giyinmiş gitmiş işte bölgeye. makyajına laf ediyor bir de embesil. sana ne lan? sana giren çıkan ne bu durumda?