şükela:  tümü | bugün
  • saat 17:30'da başlayacak olan basketbol süper ligi 3.hafta karşılaşması. tam isimleriyle galatasaray doğa sigorta ile beşiktaş sompo sigorta arasında oynanacak. bu maç öncesi beşiktaş ligde ikide bir yaptı, gs ilk maçında kaybettikten sonra avrupa'da iki, ligde bir maç kazandı. maç trt spor dan yayımlanacak. güzel bir maç olması muhtemel. biri efsane, biri benim beğendiğim koç arasında taktiksel mücadelenin yoğun olmasını bekliyorum.
  • başlamıştır...........
    şimdilik skor 2-4..........
    trt spor’da canlı yayınlanmakta.........
  • ülkerspor'un lisansıyla euroleague'in gediklisi haline gelip, takımlar arasında en önemli bütçeye sahip olmasına rağmen an itibarıyla son sırada sürünen loser'ların da takip ettiği maç..
  • tempo bir yükseliyor, bir düşüyor ilk yarıda. pek kaliteli bir devre olmadı, genelde gs önde.
  • top gs li oyuncudan disari ciktiginda "hucum sirasi onlarda" diyerek gs taraftari oldugunu belirten spiker ihtiva eden basketbol macidir.
  • basketbolda söz sahibi olmak için başka bir takımla birleşmek zorunda kalanları kudurtan maç.
  • 2 hücumda göksenin fişi çekti.........
    son 1 dakika ve fark 9 sayıya çıktı.......
    göksenin önce 3’ü attı, sonrasındaki hücumda da 3’lüğün asistini yaptı.........

not: marcao da ailesiyle birlikte maçta.......
  • ve maç biter 74-65...........
    teşekkürler aslanlar..........
  • güzel, mücadeleli bir maç oldu. sezon öncesi turnuva maçında olduğu gibi kopardık maçı son periyotta.
  • tivibu'nun sarisinsarayli spikeri tarafindan anlatilan mac. galatasaray'dan top disari ciktiginda, top onlarda diyerek maci anlatmistir. sana mikrofonu verenin amk ben.