• türklere düşen it gibi gebermektir : hdp milletvekili lezgin botan'ın tweetinde kullandığı ifade. https://twitter.com/…tatus/1183001595656724481?s=19

bu adam göz altına alınınca fikir özgürlüğünden bahsedecek cihangir bebeleri ve hainlikle muhaliflik arasındaki farkı bilmeyenler. riyakar şerefsizlersiniz.
  • kabul edin artık, hdp pkk'nın siyasi koludur, bunlar dağdaki militandan daha zararlıdır. dağdaki terörist sefil bir hayat yaşar ve bedelini öder, kurşunu beynine yer ama bunlar milletvekili maaşıyla sefa içinde yaşar, sırtımızdan bıçaklar. bunları artık normalleştirmeye, oy için şirinleştirmeye çalışmayın. ayaklarına gidip icazet almayın.
    apo'nun heykelini dikmek isteyen demirtaş da bu lezgin denen hadsiz de aynı görüşte.
    anlayın artık bunu!

sonra bize ırkçı faşist derler...

bu tweetlerin sıklığı arttıkça zafere daha da yaklaşıyoruz demektir. artık nasıl eziyorsak suriye'de. havalara uçacaksınız hevaller.

ezileceksiniz! leş bir yana baş bir yana.
  • şimdi şöyle bir şey var. oy verdiginiz partinin herhangi bir milletvekili şu an doguda ve batida yasayan kürt kardeslerimize it gibi gebereceksiniz dese, oy vermeye devam eder misiniz?

ben etmem açıkçası. e bu orospu, türklere laf ettigine gore, hdpye oy veren ve vermis olan chp veya diger sol kesim vatandaslarimizdan da bir daha hdpye oy atmamasini isterim.

ben zamaninda attim. ama o is artik bitmistir. ben attigimda hdpnin herhangi bir uyesinin boyle bir soylemi de yoktu veya haberdar degildim. varsa ve haberim olmamissa cahilligime verin.
  • ortamlarda faşist türkler dersin. kim bilecek?
  • kürt ırkçısı zevattan birinin komik açıklaması. ulan hadi biz orta asya’dan geldik. geleli de bir hayli oldu. yani burayı yurt bilecek süredir buradayız. ya siz? lan kökünüz bile tartışmalı. arkanızda sizi piyon olarak kullanan emperyaller olmasa esameniz bile okunmayacak ama maşallah dil pabuç.

böyle yaparak kendinizden daha fazla ne kadar nefret ettirme denemelerimi yapıyorsunuz, anlamıyorum ki... bak arkadaş ben selo’ya oy vermiş, onun hdp’yi türkiye partisi yapma umuduna güvenmiş, urfalı bir türkmenim. lan sizin ırkçılığınız yüzünden oy verdiğim adamdan tiksinmek üzereyim. bizle kavga ettiğinizde kazanacağınızı nasıl düşünebiliyorsunuz? eyvallah abd arkanızda da kardeş onlar uzakta. elinizin altından devlet imkanlarını kessek iki güne acınızdan ölürsünüz. kaçak kullandığınız elektriği bile biz ödüyoruz lan.

işin diğer yanı paşa emperyal pazarda bunları yaşayacağımızı söylüyor. canım kendi gücün yetmediği için ağa babalarından hareket bekliyorsun ama unutma siyaset kaygan bir zemin. zamanla işler bambaşka hallere girerse o zaman konuşuruz. unutmamanız gereken diğer şey şu: sizin sesiniz 40 yıldır çıkıyor ama biz yüzyıllardır bölgenin -bir dönem dünyanın- en güçlü ülkelerine sahibiz. yani sizin koyun güttüğünüz kadar bizim çoban öpmüşlüğümüz var.

it gibi ölmek konusunda ise çok yanılıyorsun. ekonomik olarak bize saldırabilirsin ama öyle bitmeyiz. bizi silahla yenmen lazım. biz yenilmez değiliz. uçmayız, kaçmayız ama savaşmayı biliriz. işimiz bu bizim. bizimle savaşacak organizasyon şunu bilir ki vietnam, ırak, suriye bataklık değil gül bahçesidir buralara göre. öyle bir batak ki saplanan çıkamaz bu topraklardan. pirus zaferi iyi kalır burada savaşmaktan. gücümüz yetmezse yeniliriz ama arkamızda da yaşanacak yer bırakmayız. alır kuru toprağı götüne sokarsın o zaman. türk’ün kafa nettir: bana yaramayan kilisenin papazını sikerim der. gerekirse 3. dünya savaşı’na sebep oluruz. ondan sonrasını da dünya düşünsün çünkü biz zaten yenilmiş olacağız.
  • " hdp'ye düşen bunu partiden ihraç etmektir " diyen arkadaş ne güzel bir arkadaş ya , ne kadar saf ne kadar temiz... dünya böyle insanlar hatrına dönüyor vallahi :d

canım kardeşim benim , demek hdp bunu partiden ihraç etmeli he :d

hdp resmi twitter hesabı zaten buna benzer şeyler yazıyor günlerdir. 4 gündür tsk'ya nefret kusarken pkk'ya övgüler yağdırıyor. adam tam olması gerektiği yerde şu an.
  • yatağa girmedik aktör bırakmamış fahişe bir terör örgütü ağzıyla türklüğe ve anadolu’daki meşru varlığına bok atan kürtçü bir alçağın hezeyanıdır.

bakın kardeşim; ilk ve orta çağ boyunca işgal diye bir kavram yoktu. imparatorluklar çağında “fetih politikası” gayet meşru bir politikaydı. gücü yeten seferini yapıyor ve alabildiğini alıyordu. ermeni, rum vb. unsurların anadolu’ya başka yerlerden gelmesi gibi, türkler de farklı bir coğrafyadan gelip, fethedip yerleştiler. sen de mezopotamya denilen coğrafyada zamanla tek hücreliden kürde dönüşmedin yani, bu bir.

ikincisi; kim işgalci? türk’ün tarihin herhangi bir döneminde kürt’ten aldığı bir karış bir toprak parçası gösterebilir misiniz? tabii ki hayır. peki senden almadığım toprağın işgalcisi nasıl olabiliyorum?

üçüncüsü; 16. yüzyılda şii ile sünni türk arasına tampon görevi gör diye yerleştirilmiş bir unsur olmakla başlıyor hakkari’nin kuzeyindeki hikayen. tarihin hangi evresinde senin olmuş ki o bölge, ben de işgalcin olayım? kusura bakma da habire üreyip çoğalmak senin kılmıyor oraları.

tarih kendini hatırlatır. sen tarih boyunca ‘ara halk’ olarak kaldınsa, bu benim suçum değil. biliyorsun ki, dikili bir çeşmen yok buralarda. ama dağdan gelmiş bağdakine işgalci, istilacı diyorsun. hassiktir ordan yırtık damın feryadı!
  • bir vatan haini beyanı.

yedi ceddinin ve kendinin ömrü boyunca devleti olmadı, olmayacak, olamayacak.
  • komunist kısmına itirazım var.

bunun dışında abd silahları alırken sorun yok. ulan düşmanın şereflisi lazım. düşmanın namuslusu gerek.

yavşak ve iğrenç kürtçü tweet'i.
  • beni en çok şu kısmı güldürmüştür. "siz kürtleri katletmek için vatanı çoktan amerika ve rusya'ya sattınız" hayır, amerika ve rusya'nın bir yerde ortak olabilme olasılığını geçtim, abd'nin bile reddetmediği ypg güçlerine amerikan silah ve lojistik yardımı, bölge kürt yönetimlerinin her fırsatta abd'ye ağlaması falan varken, çıkıp "kürtleri katletmek için abd'ye vatanı sattınız" demek çok komik.

evet, ülke abd'ye çok bağlı, ama ypg'nin bu konuda ağlaması fazla salakça sanki.

tüm ırkçılıklara karşıyım. savaşa da karşıyım, sınır bile olmasın bana göre, lakin dünyanın tüm devletleri göçe göçe devlet oluşturmuşlardır. o yüzden bir ülke bir noktaya göçtü diye suçlanması da ayrıca salaklıktır.

son olarak "size düşen açlık, işsizlik" falan demiş de, gören de alman falan sanacak kürtleri. türkiye sınırları içinde kürtlerin yoğun çalıştığı iş grupları belli. robot gücü iyice stabil hale gelince ilk işsiz kalacak grup. kürt halkının yaşadığı bölgedeki ekonomik güç belli. yoksulluk denince ilk akla gelen bölge. bu neyin tatavası amk. iskandinav mısınız birader?
hesabın var mı? giriş yap