şükela:  tümü | bugün
 • artık chp'nin karar verip, içindeki ayrılıkçıları ayıklaması gerektiğini gösteren fecaat açıklama.

  türkiye cumhuriyeti devleti'nin terör örgütü ile mücadelesini, aynen pkk ağzı ile "kürtlere karşı yapılan savaş" şeklinde nakletmiş. ilgili videonun içinde "şam ile görüşülsün" dediği kısımda söylüyor "bu savaş kürtlere karşıdır" "kirli savaştır" diye. anlama özürlü arkadaşlar var.

  https://twitter.com/…tatus/1182966311871287296?s=19

  chp artık bu. kabullenelim. bazı pkk hesapları bile bu adamınkinden daha ılımlı mesajlar yayınlıyor.

  (bkz: sezgin tanrıkulu chp'den ihraç edilsin kampanyası)
 • şaşırtmayan açıklamadır. sezgin tanrıkulu ve canan kaftancıoğlu bu tür söylemlerde sürekli yarış halindeler zaten.
 • chp'de tutulmaya devam edilecek bu pkk ağzına rağmen. akp oyu düşmüşken geldi yine hızır.
 • bir adet y-chp’linin açıklamalarıdır. y-chp= ex-akp. yani özetle bir adet hem pkklı hem fethullahçı kombo teröristin açıklamalarıdır. milletvekili olduğu, vatandaşının kanı ile sulayarak vatan ettiği topraklarda, vatandaşın vergileri ile maaş aldığını hiçe sayıp, devletin askerine “işgalci” diyecek kadar köpekleşen bir orospu evladıdır.

  biz bunu zaten söylemiştik (bkz: f-chp)

  vermeyeceğiz dünyaları alsak da bu cennet vatanı sezgin piçi. ne senin gibi pkklı orospu evlatlarına ne de anası deli said tarafından badelenmiş orospu evladı nurculara. bu böyle biline.
 • yeni bir video sitesi önerdi sandım ben de.

  rahatlamak için video izleyen bir adamın açıklamasıdır.
 • chp sike sike bu tiplerden uzaklaşmak zorunda. 31 mart'ta olusan muhalefet bloğu dağıldı. kimse iyip ile hdp'li teröristleri yanyana getiremez bu saatten sonra.

  rte devletin o bilinmeyen kademeleriyle 2014'den beri yaptığı işbirliğinin ve geçmişteki bop eşbaşkanlığı rezilliklerinden ve hatta ihvancı kodlarından uzak durmanın ekmeğini yemeye devam ediyor, edecek gibi de duruyor.

  devletin abd'ye karşı verdiği bürokratik savas sonrasi büyük zaferi, devamında sahada kazanılmakta olan zafer akp'nin tabanına iyi anlatılır, ekonomide de belirgin bir bozulma olmazsa neoliberallerin 2 yeni parlatma elemanı olan babacan ile davudoğlu %2 yi bile geçemezler.

  chp de bunları görüyor ve görmek zorunda. işte bu nedenle belirgin sekilde devlet aleyhine kişilerle yaptığı yakınlasmayı hemen durdurmak, kendi kurucu ideallerine paralel sekilde ana muhalefet görevine daha onurlu bir çizgide devam etmek zorunda.

  devlet göreceksiniz çok kısa süre sonra medya ve sokakları kontrol altına almak için büyük baskı kuracak. bu baskı sonuç getirdiğinde chp terste kalırsa çok büyük oy kaybına neden olur zira atatürkçülük ile kürtçülüğü bir arada daha fazla götüremeyeceklerini kendileri de çok iyi biliyorlar.
 • atatürk'ün partisindeki bir pkk sempatizanıdır.

  zaten zamanında hakkında çıkar raporlarda tr 705 kod adlı cia ajanı olarak geçiyordu.

  bu herif hem türkiye büyük millet meclisi'nde hem de atatürk partisinde, sınırdaki temizlikten sonra sıra bunlara ve hdp'ye gelmelidir.
 • cumhuriyet halk fırkası'nın geldiği hale bak. bu adamı ve bunun gibileri partide barındıranların kusura bakmayın atatürkçü geçinme hakkı da yok. chp'nin kuruluş ilkeleri bellidir, parti simgesinde de barındırır. vallahi yeter artık. seçimlerde atatürkçü parti ararız biri pkklı biri irticacı söylemlerle gider. diğer baş hırsızlar, stepneler ve teröristlerle zaten işimiz yok.

  tanım: bi adet sözde atatürkçü özde bölücü sıçmığı.
 • bu kadar ağlayan bir sezgin tanrıkulu var bir de ypg basın sözcüsü.
  bazen karıştırıyorum hangisi ypg sözcüsü.

  buna istanbul'da oy verenler düşünsün bu hain açıklamayı.
 • chp için ele geçmez bir fırsat.
  birkaç saat içerisinde apar topar ihraç edilip, bizzat kılıçdaroğlu tarafından basın açıklaması yapılmalıdır.
  halkın diğer kesiminin sempatisini kazanmak için iyi fırsat.
  atatürk'ün partisinde böyle köpeklerin işi yok.