şükela:  tümü | bugün
  • bir tweet.

ek: bu chdp kafası ne güzel kafa. bir sanatçı ak parti'ye destek verince her lafı söylemek serbest ama muhalif şarkıcıları eleştirmek faşizm. hastayım bu cahil sola. tarkan, ekrem imamoğlu'nun önünde eğilip yanınızdayım deyince bravo, başka sanatçılar erdoğan'a sevgisini söyleyince tu kaka.

--- spoiler ---

megastar paylaşımında; "barış pınarı harekatı’nda şehit olan askerlerimiz ve sivil vatandaşlarımız için çok üzgünüm. hayatını kaybedenler için allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına başsağlığı, sabır ve güç; yaralılar için acil şifalar dilerim." ifadelerini kullandı.
    --- spoiler ---

https://m.ensonhaber.com/…is-pinari-harekati-tweeti
  • harekata destek içermeyen tweet'tir. baş sağlığı ve acil şifalar içerikli bir yazı.

edit: tarkanı yargılayan bir cümle yok yukarıda. harekat tiviti atması diye başlık açılmış ama tivitin muhatabı harekat süresinde ölen asker ve sivil şehitler. bunu belirtmek amacıyla yazdım. algı falan yok, dil bilgisine güvenen gelsin konuşalım. başlık tivitle uyumsuz, nokta.
  • ondan beklenildiği üzere, ne kalleş ve bebek katili pkk'ya tek bir söz, ne de operasyonun haklılığı ve desteklenmesi gerekliliği ile ilgili tek bir kelime dahi etmemiştir..

birisi parası neyse verir sustururum der, diğeri baskılar karşısında dayanamayıp dostlar alışverişte görsün taktiği uygular, izmir barosu, tmmob, ttb, bazı işçi sendikaları ve sözüm ona yazar-çizer ve sanatçı tayfası teröre ve teröriste karşı yapılan operasyon için savaşa hayır der; bu vatan hainlerine rağmen bu devlet hala ayakta ise çok büyük başarı valla..
  • faşizm öyle bir noktaya geldi ki ölenlere rahmet dilemek yetmiyor, harekatı savunması da gerekiyor. buna da bazı yarak kafalı yazarlar karar veriyor.
  • şimdi de geç twit attı diye eleştirmeye başlarlar. sonraki levelde para yardımı yapmadı denecek, daha sonra para yardımı yapınca " zorla yaptı " denecek, daha sonra para iade edilsin denecek veeeeee en son da teröriiiisssssst.

son olarak da adam ingiltere'de niye ev ve vatandaşlık aldı derler :)
  • cem yılmaz olsun, tarkan olsun, bu kadar kötü yürekli insanın bulunduğu, bu kadar "herkes benim gibi düşünsün, benim gibi düşünmeyen gebersin" kafasında insanın yaşadığı bir ülkede nasıl olup da bugün bulundukları noktaya gelmişler, gerçekten hayret verici bir durum. sırf bu yüzden bile takdir etmek lazım kendilerini.
  • cidden bu tür insanların kendi yetenekleri ile buralara geldiğini ve özgür olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. kapital ağababalarının tersine birşey yapamamaz:

(bkz: türkiye'deki sabetayların akrabalık ilişkileri)
  • zengin ve ünlülerin bir açıklarını bulsam da gündem olsam , fav alsam, tebrik alsam, hatta basın benden bahsetse...

hayal işte. ama sana üzücü bir haberim var fav da alsan, şuku da alsan onlar hep ünlü sen de hep kimsenin tanımadığı biri olacaksın.
  • bence tarkan yanlış yapmış, rahmet dilemek yerine ölürüm türkiyem şarkısını söylemesi ve çocuğunu da bedelli olarak askere yollaması gerekirdi.
    peşin edit:askerlik çağında çocuğunun olmadığını ve çocuğunun kız olduğunu biliyorum.
  • çok uzadı bu iş. acun tarkan'la cem yılmazı alıp harekat bölgesine götürsün. askerlere moral olur. ikiside kabul edecektir. askerimize tabiki kayıtsız şartsız destek veriyoruz. ordu nereye giderse gitsin yanlarındayız. sefer görev emri çıkarsa anında ordayız. bu yazdıklarıma milyonlar imza atar biliyorum.