• arkada alenen bira reklamı gösterilen rezil bir yayına sahip maç. trt'ye de böyle boy boy bira, hele bir de hollanda birası, göstermelerini hiç yakıştıramadım açıkçası. çocuklarıma trt de izletemeyeceksem, hangi kanalı izleteceğim? sorumluların bir an önce bulunup cezalandırılmması gerekiyor. 4 yaşında çocuk bana " baba bana heineken al" diyor. kim verecek bunun hesabını?
  • "vergi kaçakçısının golüyle elit teröristlerin 1-0 öne geçtiği karşılaşma.

vergi kaçakçısı deyince hepinizin aklına aynı isim geliyorsa çok da yanlış bir tanımlama sayılmaz."

messi gol atıyor adam" vergi kaçakcısı gol attı." diyip bir de üzerine "aklımıza o geliyorsa yanlış değildir." diyor. messi'nin gol attığı maçın başlığına yazarsan tabi o gelir amk. ibrahimoviç mi gelecek?
  • juventus formasındaki reklam nedir öyle yav? sanırsın bitlis il özel idare spor'a yalçın şarküteri sponsor olmuş ve koli bandıyla formaya yapıştırmışlar.
  • adamın biri sakatlığı nedeniyle kadroda yokmuş. spiker öyle diyor.
  • ünlü filozof messi neden ve nasıl büyük futbolcu olduğunu yine gösterdi. pozisyon başladığında "la oğlum huooov alba'ya versene!" diye bağırıyordum. topu ayağından çıkardığında "senin oynayacağın topun allah belasını versin" dedim. her şey bir anda oldu... bir duvar pası, köşeye sakince yuvarlanan top, messi ve gol, kan ve gül. vay arkadaş. hayır bana da ne oluyorsa. messi'den iyi mi bileceksin yav efendi gibi oturup izlesene, neye delleniyon.
  • barcelona'nın arda'nın yokluğunu hissetmeyeceği maç.
  • 3-0 geridesin son dakikalarda en iyi oyuncunu çıkarıp 17 yaşında bir futbolcu alıyorsun.
    böyle teknik direktörün elini öperim ben.

maçın en önemli notudur benim için.
  • buffonın sırtından dönen top korner değil mi? hiç kimse itiraz etmedi, spiker uyanmadı, şimdi sadece barcanın hocası soruyor, herkes uyuyor mu yoksa ofsayt mı verdi hakem?

yok çıkmadıysa top niye durdurdun? futbol tarihinin en abzürt pozisyonlarından biriydi!
  • eminim pozisyonun başında herkes niye albaya vermiyorsun amı... derken golü görünce büyüksün küçük adam dedi. ilk yarı cidden orta da yoktu, ruh gibiydi ama messi işte başka türlü açıklanmıyor en uygun şey "messi işte".
  • juventustan son yıllarda pek haz etmem ama kendine 2 gol atan messi'yi sarılıp kutlayan buffon babayı görünce duygulandım valla, o ne kibarliktir ne büyüklüktür be hocam.
hesabın var mı? giriş yap